Gorący konkurs „Hot Shot”!

CKM.PL dla amatorów którzy chcieliby zostać zawodowcami odpala konkurs „Hot Shot”!

konkurs


CKM.PL - serwis dla prawdziwych facetów i prawdziwych talentów startuje z akcją dla fanów fotografii, którzy chcą nam udowodnić, że aparat fotograficzny w ich rękach to broń kalibru CKM!

Jeżeli masz się czym pochwalić – swoimi zdjęciami, gorącymi dziewczynami, i nie boisz się opinii naszego Jury oraz internautów, to jest to KONKURS dla Ciebie!

Najlepszych DWÓCH fotografów zaprosimy na plan jednej z naszych sesji, gdzie pod okiem naszego fachowca będą mogli podszlifować swój warsztat i zrobić swoje pierwsze zdjęcia dla nas!

Temat zdjęć konkursowych „Hot Shot” zależy od Was - co pod pojęciem „Gorącego zdjęcia” rozumiecie i jak chcecie przekonać do swoich prac ckmplowiczów i jurorów! Od Was zależy czy zaproponujecie gorącą dziewczynę, czy gorącą sztukę mięsa z grilla – bądźcie kreatywni!

Prace zostaną ocenione przez użytkowników CKM.PL oraz nasze Jury – nagrodę „Zaproszenie na plan sesji CKM.PL” dostanie dwóch najlepszych fotografów – jednego wybierze społeczność CKM.PL, drugiego nasze grono fachowców!

Konkurs trwa od 27.10.2011 do 27.11.2011 – Działajcie, nie czekajcie!

Jak to zrobić?
krok 1: załóż (jeżeli jeszcze nie masz) konto na CKM.PL

Sonda

Dobre zdjęcie wyróżniakrok 2: załóż album  i dodaj do niego zdjęcia (minimum 5 zdjęć), zaznaczając że dodajesz je do „Konkursu Hot Shot”

krok 3: Możesz (to tylko rada) zająć się promocją swoich prac i na przykład przez Facebooka zaproś znajomych do głosowania na swój album!


WEJDŹ DO HOT SHOT I POZNAJ REGULAMIN KONKURSU >>


Dodał(a): ckm.pl Czwartek 27.10.2011