Bilety na ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci

ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci to wycieczka do świata przyszłości i spotkanie z nieustraszonymi bohaterami jednej z najpopularniejszych serii ostatnich lat. Ich niesamowite losy opisane przez Suzanne Collins, a następnie przeniesione z kart powieści na ekran, zdobyły miliony fanów na całym świecie.
kosoglos-otw.jpg

Podczas maratonu będzie można obejrzeć wszystkie części ekranizacji tej bestsellerowej sagi, w tym premierowo, długo wyczekiwaną ostatnią z nich! W repertuarze:
- IGRZYSKA ŚMIERCI
- IGRZYSKA ŚMIERCI: W PIERŚCIENIU OGNIA
- IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS. CZĘŚĆ 1
- IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS. CZĘŚĆ 2 (premierowo!)

ENEMEF: NOC IGRZYSK ŚMIERCI odbędzie się 20 listopada (piątek) jednocześnie w 32 kinach sieci Multikino w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:
Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 8:00 rano

KONKURS:
do 19 listopada 2015 do godz. 23:59 wyślij maila na adres [email protected], który będzie zawierał:
1. tytuł: Igrzyska Śmierci
2. wybrane kino, w którym chcesz obejrzeć wspomniane wyżej wydarzenie,
3. imię i nazwisko, na jakie zostanie przyznana podwójny bilet,
4. odpowiedź na pytanie: Jaką dyscyplinę włączyłbyś w Igrzyska Olimpijskie (letnie lub zimowe)?
Redakcja CKM.PL wybierze najbardziej oryginalne odpowiedzi. Do zwycięzców wyślemy maile (20 listopada do godziny 12:00) potwierdzające wygraną.

ENEMEF Noc Igrzysk Śmierci_PLAKAT.jpg

„Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2” - PREMIEROWO!
The Hunger Games: Mockingjay Part 2, USA 2015, 145'
reżyseria: Francis Lawrence
scenariusz: Danny Strong, Peter Craig
obsada: Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Philip Seymour Hoffman, Josh Hutcherson
muzyka: James Newton Howard

Specjalny pokaz premierowy (film wchodzi do kin 20 listopada)!

Długo wyczekiwana premiera ostatniej części ekranizacji losów bohaterów, którzy podbili serca milionów fanów na całym świecie.

Katniss Everdeen oraz mieszkańcy 13. dystryktu stają do walki, która zadecyduje o przyszłości całego narodu. Katniss planuje zamach na Prezydenta Snowa, w czym wspiera ją Peeta oraz Gale. Tym razem bohaterka staje w obliczu wyzwania, które znacznie przerasta wszystkie poprzednie, jakim do tej pory stawiła czoła. Musi zmierzyć się nie tylko z bezwzględnymi wrogami, ale także z moralnymi wyborami.

Ostatnia, rozstrzygająca odsłona "Igrzysk Śmierci" trzyma w napięciu do ostatniej minuty.„Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1”
The Hunger Games: Mockingjay Part 1, USA 2014, 123'
reżyseria: Francis Lawrence
scenariusz: Danny Strong
obsada: Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Philip Seymour Hoffman, Josh Hutcherson
muzyka: James Newton Howard

Trzecia część "Igrzysk śmierci", wielkiej popkulturowej sagi o światowej sławie.

Katniss mieszka z matka i siostrą w legendarnym, podziemnym dystrykcie trzynastym. Wbrew kłamliwej propagandzie przetrwał on zemstę Kapitolu. Rebelianci z nowymi przywódcami na czele chcą się rozprawić z dyktatorską władzą. Katniss niechętnie zgadza się wziąć udział w walce i staje się symbolem oporu przeciw tyranii prezydenta Snowa.

Ekranizacja trzeciego tomu trylogii Suzanne Collins.„Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”
The Hunger Games: Catching Fire, USA 2013, 146'
reżyseria: Francis Lawrence
scenariusz: Simon Beaufoy, Michael Arndt
obsada: Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Philip Seymour Hoffman
muzyka: James Newton Howard

Kontynuacja pierwszej części "Igrzysk śmierci", która zdobyła ogromną popularność na całym świecie.

Po zwycięstwie w 74. Głodowych Igrzyskach, Katniss Everdeen oraz Peeta Mellark udają się na obowiązkowe Tournee Zwycięzców. Dowiadują się o fali zamieszek, do których przyczynił się ich wyczyn. W tym samym czasie prezydent Snow przystępuje do organizacji jubileuszowych, 75. Igrzysk, w których dawni zwycięzcy będą musieli stanąć przeciwko sobie. Te wydarzenia mogą zmienić państwo Panem na zawsze.

"W pierścieniu ognia" to druga część bestsellerowej trylogii Suzanne Collins, która jest jednym z największych wydawniczych fenomenów ostatnich lat.„Igrzyska śmierci”
The Hunger Games, USA 2012, 142'
scenariusz i reżyseria: Gary Ross
obsada: Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Woody Harrelson
muzyka: T-Bone Burnett, James Newton Howard

"Igrzyska śmierci" to jeden z największych hitów 2012 roku.

Film przedstawia wydarzenia z przyszłości. Nie ma już Stanów Zjednoczonych - zamiast nich powstaje państwo Panem. Władze stolicy zmuszają podległe rejony do corocznej ofiary w postaci chłopca i dziewczyny. Muszą oni brać udział w transmitowanym przez telewizję turnieju na śmierć i życie.

Niesamowita historia, świetna reżyseria, doskonała muzyka. A ponadto obsada wśród której oprócz młodych aktorów pojawili się m.in.: Woody Harrelson, Stanley Tucci, a także Lenny Kravitz.
Dodał(a): ckm.pl Poniedziałek 16.11.2015