Wygraj bilety na premierę X-Men: Apocalypse

20 maja br. w kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc X-Men z premierą X-Men: Apocalypse. To wyjątkowe spotkanie z superbohaterami serii kultowych komiksów Marvel Comics. Fascynujące przygody legendarnych mutantów o niewyobrażalnych mocach są nie lada gratką dla fanów tej epickiej sagi, a także dla każdego, kto lubi dobre kino rozrywkowe. Wciągające historie, widowiskowe sceny, fenomenalne efekty i dobry humor sprawią, że tej nocy trudno będzie widzom oderwać wzrok od ekranu.
enemex-xmen-otw.jpg

W repertuarze:
- X-MEN: PIERWSZA KLASA,
- X-MEN: PRZESZŁOŚĆ, KTÓRA NADEJDZIE,
- X-MEN: APOCALYPSE - premierowo!

ENEMEF: NOC X-MEN odbędzie się 20 maja (piątek) jednocześnie w 30 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:

Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 5:00 rano

Kolejność emisji filmów:
Filmy zostaną zaprezentowane w kolejności podanej powyżej.

KONKURS
Do 20 maja do godziny 10:00 kwietnia wyślij nam maila na adres [email protected] o tytule X-Men, w którym w 200 znakach odpowiesz na pytanie: „Jak nazwałbyś nowego X-Mana i jaką miałby moc?” oraz podasz swoje imię i nazwisko, a także Multikino, w którym chcesz obejrzeć wydarzenie. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi wejściówkami na ENEMEF: NOC X-MEN. Informację o wygranej wyślemy mailem do godziny 13:00 (20 maja 2016).
X-Men: Apocalypse - PREMIEROWO!
USA 2016
reżyseria: Bryan Singer
scenariusz: Simon Kinberg
obsada: James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Oscar Isaac, Nicholas Hoult
muzyka: John Ottman

Specjalny pokaz premierowy (film wchodzi do kin 20 maja)!

Jedna z najbardziej wyczekiwanych superprodukcji tego roku!

Apocalypse jest pierwszym i najpotężniejszym mutantem, czczonym przez ludzi niczym bóstwo. Po tysiącach lat snu Apocalypse na nowo budzi się do życia i jest zawiedziony tym, co widzi dookoła. Postanawia zebrać silnych mutantów i z ich pomocą podbić świat. Choć sprawa wydaje się przesadzona, Raven, Profesor X i grupa młodych X-Menów wkraczają do akcji, aby ocalić planetę przed zagładą.

Najnowsza część serii, która imponuje fenomenalnymi efektami specjalnymi i jak zawsze - doskonałą obsadą aktorską.X-Men: Przeszłość, która nadejdzie
X-Men: Days of Future Past, USA, Wielka Brytania 2014, 130'
reżyseria: Bryan Singer
scenariusz: Simon Kinberg
obsada: Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Hugh Jackman
muzyka: John Ottman

Kolejna część serii, która sprytnie poprowadzoną fabułą z wątkami w dwóch płaszczyznach czasowych skutecznie przykuwa widza do fotela.

Akcja rozgrywa się w dwóch planach czasowych. W odległej przyszłości większość mutantów przetrzymywana jest w obozach koncentracyjnych, a gigantyczne roboty zwane Sentinels kontrolują sytuację w Ameryce. W czasach współczesnych X-Meni walczą ze złym Bractwem pod wodzą Mystique, próbując zapobiec wydarzeniu, które w przyszłości doprowadzi do tak tragicznej sytuacji.

Znani z poprzednich części bohaterowie łączą siły z młodszymi wersjami samych siebie z filmu "X-Men: Pierwsza klasa" i przenoszą się w przeszłość, by ocalić swoją przyszłość.X-Men: Pierwsza klasa

X-Men: First Class, USA 2011, 140'
reżyseria: Matthew Vaughn
scenariusz: Jane Goldman, Ashley Miller, Zack Stenz
obsada: James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence
muzyka: Henry Jackman

X-Men: Pierwsza klasa" to efektowny film akcji, ukazujący początek sagi X-Men.

Akcja rozgrywa się w latach sześćdziesiątych XX wieku, kiedy konflikt między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim był zagrożeniem dla całego świata. Wtedy też odkryto istnienie mutantów. Charles Xavier i Erik Lensherr byli młodymi ludźmi, którzy odkryli w sobie niezwykłe moce. Zanim zostali śmiertelnymi wrogami, przyjaźnili się i połączyli swe siły z innymi mutantami, aby zapobiec największemu zagrożeniu, przed którym stanął świat.

Dzięki fenomenalnym efektom specjalnym, ale także doskonałej grze aktorskiej, ta część przez wielu uważana jest za najlepszą z całej serii.

enemex-xmen-plakat.jpg
Dodał(a): ckm.pl Poniedziałek 16.05.2016