Zgarnij G-Shocka

Moro, kamuflaż, camo, a przez dziewczyny nazywany ‘panterką` - motyw „malowania” tych zegarków nigdy nie przestanie być aktualny czy – znów nomenklatura żeńska – modny. Występuje na koszulkach, kurtkach, spodniach i wcale nie oznacza przynależności do sił zbrojnych. Po prostu jest ciekawy, ponadczasowy i pasuje do wszystkiego (oczywiście zależy na tym paniom).

gshock otw.jpg


W przypadku zegarków Casio możesz jednak mieć skojarzenia militarne. Modele G-Shock są wytrzymałe, zaprawione w boju, niezawodne i właściwie nawet celowo ciężko je uszkodzić. Dodaj do tego moro i poczujesz się jak na misji specjalnej. Ale pamiętaj – nie jesteś niezniszczalny jak te czasomierze!

A gdybyś był...?
Możesz pofantazjować, a Twoja wyobraźnie zostanie nagrodzona, jeśli wyróżnisz się swoimi wyobrażeniami spośród innych. Do zgarnięcia jest pięć zegarków Casio G-Shock i wystarczy ruszyć głową, by nosić jeden z nich na ręku. No i choć trochę poczuć się jak wojak.

Zadanie konkursowe
Zakładając, że jesteś niezniszczalny – jak zegarek G-Shock, ale w przeciwieństwie do niego – Twoje godziny są policzone, co robisz w ostatni tydzień swojego życia? Opisz swoje wyczyny, mieszcząc się w tysiącu znaków i wyślij je do nas mailem wraz z danymi teleadresowymi na: [email protected]. Konkurs trwa do 23 marca 2016 roku.
Nagrody:
GA-100CM -4AER
GA-100CM -5AER
GA-100CM -8AER
GA-1000 - 4AER
GW-3000M -4AER

Regulamin

g shock nagrody.jpg

Parametry serii Casio G-Shock GA-100CM:
- system antywstrząsowy G-SHOCK
- mechanizm kwarcowy zasilany baterią
- auto LED
- mechanizm kwarcowy
- szkiełko mineralne
- wodoszczelność 200 m (20 ATM)
- timer 24h, datownik, kalendarz
- stoper: 1/1000 - 100h
- tryb godziny 12/24, data
- czas światowy
- 5 alarmów z drzemką
- strefy czasowe
Edit (24.03.2016; 23:39):

Lista laureatów (maile wykropkowane ze względu na ochronę danych osobowych):
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]

Gratulujemy! Za chwilę dostaniecie maile z potwierdzeniem wygranej.
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy do regularnego zaglądania do zakładki "Konkursy" na stronie głównej po więcej rzeczy 'gratis za darmo' ;)

Dodał(a): ckm.pl / mat. prasowe Piątek 04.03.2016