Masażery erotyczne – jak dać kobiecie jeszcze więcej przyjemności

Branża gadżetów erotycznych cały się rozwija. Wszystko po to, abyśmy mogli korzystać z coraz bardziej inteligentnych i ładnych seks-zabawek, które gwarantują masę przyjemności.

small parawlozku.jpg

Na początek wyjaśnijmy jedną sprawę: masażery erotyczne to gadżety, które nie zastąpią partnera, czy partnerki  nie po to też są. Korzystanie z nich podczas seksu daje kochankom inne odczucia niż te, które zapewniają genitalia, usta czy język. Dostępne na rynku masażery możemy podzielić na wibrujące i bezdotykowe. Co jeszcze warto o nich wiedzieć?

Masażer łechtaczki  do czego służy i jak z niego korzystać?

Wibratory łechtaczkowe od wielu lat cieszą się ogromną popularnością wśród wielu kobiet. Warto w tym miejscu dodać, wiele pań osiąga orgazm wyłącznie dzięki stymulacji i masażowi łechtaczki. Wiedziałeś, że ten narząd płciowy odpowiada tylko za przyjemność? Ciekawostką jest fakt, że jej wierzchołek ma o wiele więcej zakończeń nerwowych niż penis. Ta kwestia z pewnością ma wpływ na to, że producenci gadżetów erotycznych w ogromnym stopniu skupiają się na masażerach przeznaczonych do damskich narządów płciowych.

Warto jednak dodać, że masażery łechtaczki można także stosować do masowania innych stref erogennych. Jeżeli chcesz zapewnić partnerce naprawdę intensywny orgazm, śmiało sprezentuj jej jeden z takich gadżetów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z niego w pojedynkę, choć z drugiej strony warto urozmaicić sobie dzięki niemu Wasze wspólne życie erotyczne. Co więcej, jeśli Twoja partnerka wprost przyznała, że nie jest zadowolona z Waszego seksu, problem może leżeć właśnie w braku odpowiedniej stymulacji łechtaczki. Masażer erotyczny to gadżet, który daje szansę, abyście oboje byli spełnieni w łóżku. 

Jaki model wybrać? 

Nie zapominajmy, że każdy gadżet erotyczny powinien być nie tylko funkcjonalny, lecz przede wszystkim estetyczny. Zanim jednak podejmiesz decyzję o zakupie tego gadżetu erotycznego, dokładnie zapoznaj się z modelami, które są dostępne na rynku. Ze względu na sposób działania, urządzenia, które znajdziemy m.in. w sex-shopach, można podzielić na dwa rodzaje: masażery wibracyjne i bezdotykowe

masazerylechtaczki.jpg

Siła i rodzaj wibracji  czy to ważne? 

Nie da się ukryć, że każda kobieta ma inną wrażliwość łechtaczki, co powoduje, że przedstawicielki płci pięknej mają także zupełnie inne upodobania. Część pań nie wyobraża sobie orgazmu bez mocnych wibracji, inne z kolei zaspokoją się łagodnymi doznaniami. Jeśli chodzi o te wyjątkowe gadżety erotyczne, to ich siła wibracji jest uzależniona przede wszystkim od sposobu zasilania. Modele, które są zasilane za pomocą wymiennych baterii, niestety nie osiągają tak silnych wibracji, jak produkty, które ładujemy za pomocą ładowarek. Jednak w tym miejscu warto dodać, że te drugie masażery są o wiele droższe.

Najnowocześniejsze modele posiadają funkcję regulacji intensywności. Te modele są idealne dla pań, które są na początku swojej przygody z gadżetami erotycznymi.  Dzięki manualnej regulacji intensywności poznacie jej potrzeby i dowiecie się, jakie doznania sprawiają jej największą przyjemność. 

Następną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest rodzaj wibracji. Dostępne na rynku modele charakteryzują się wibracjami typu „rumbly”. I choć charakteryzują się niskim i dudniącym dźwiękiem, dostarczają intensywniejszych doznań. Tańsze produkty gwarantują zazwyczaj płytsze wibracje typu „buzzy”, jednak ich dźwięk jest wyższy i bzyczący. 

Jeśli chodzi o tryby wibracji, to dostępne na rynku gadżety erotyczne najczęściej posiadają jeden lub więcej poziomów. Wśród trybów wyróżniamy wymienione wyżej poziomy intensywności, które zamiennie są także nazywane prędkościami. Dlatego zapoznajcie się najpierw z masażerem, zanim dokonacie zakupu. Dzięki temu będziecie mieli gwarancję, że znajdziesz produkt, który będzie odpowiadał Waszym wymaganiom, a zwłaszcza wymaganiom Twojej ukochanej.

Dopiero po dokładnym zapoznaniu z powyższymi kwestiami można przystąpić do zakupu. Warto też pamiętać, aby sprawdzić, z jakiego materiału został wykonany wybrany przez Was gadżet erotyczny. Masażer łechtaczki nie powinien powodować żadnych uczuleń oraz podrażnień. Z uwagi na to najlepiej sprawdzą się produkty pokryte silikonem medycznym. 

Artykuł sponsorowany


Dodał(a): Izabela Popko Środa 02.12.2020