Wirtualna partnerka z twarzą twojej koleżanki – poznajcie Hybri

Zapewne niejednemu z was zdarzyło się fantazjować o swoich koleżankach. Już niedługo takie marzenia będzie można do woli wizualizować na telefonie za sprawą aplikacji Hybri. Pomysł powstał w ubiegłym roku, lecz teraz twórcy postanowili rzeczywiście zrealizować swój plan.
HYBRI.jpg

Pomysłodawcy Hybri postanowili wprowadzić swoją wizję i stworzyć wirtualną kochankę. Nie będzie to jednak zwykła postać "uwięziona" w aplikacji, tylko humanoidalny, w pełni skonfigurowany awatar, któremu będziecie mogli zainstalować dowolną twarz. Wystarczy zeskanować i wgrać zdjęcie, by Hybri przybrała tę postać. Twórcy uważają, że wirtualne relacje seksualne z rzeczywistymi osobami, nawet bez ich świadomości, nie są niczym złym i pozwalają na wymarzone doznania. Są także przekonani, że ich aplikacja polepszy wielu osobom jakość życia, w końcu wystarczy kilka kliknięć i można wziąć na wirtualną randkę dowolną osobę. Trzeba tylko mieć jej zdjęcie. 
Użytkownicy będą mieć do wyboru 52 seksualne pozycje i animacje, tak więc nikt nie będzie narzekać na brak urozmaiceń. Z postacią będzie można także rozmawiać, lecz twórcy nie udostępnili jeszcze informacje odnośnie tego, jak planują przedstawić głos partnerki. Wszystko oparte będzie technologii podobnej do DeepFake, a za "ludzkie" zachowanie postaci będzie odpowiedzialna sztuczna inteligencja ARCore i ARKit3.

Dla tych wstydliwych, którzy chcieliby mieć partnerkę w prawdziwym życiu, ale boją się zagadać, powstała już specjalna sekslalka ze sztuczną inteligencją. W wirtualnej rzeczywistości, mając do dyspozycji Hybri, będzie można pozwolić sobie na znacznie więcej i w dowolnym momencie wymienić postacie, z którymi użytkownicy będą mogli się spotkać i pogrzeszyć w sieci. 


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / Hybri Piątek 27.11.2020