Policyjna popisówka

Kilkadziesiąt milionów dolarów na jednym parkingu. To napad? Nie, to stróże prawa z Dubaju wyciągnęli swoje bryki na nocne wożonko po jednym z najbogatszych ,miast świata.
dubaj-policja.jpg

Funkcjonariusze policji w Dubaju, stolicy emiratu o tej samej nazwie, nawoskowali swoje super auta i wyruszyli w miasto. Na pełnej bombie przemierzają wieczorową porą autostrady, tunele, mosty, demonstrując swą moc i majestatyczność.

A funkcjonariusze mają się czym pochwalić. W ich stadninie pasą się między innymi: Bugatti Veyron, Ferrari FF, Mercedes SLS AMG, Audi R8, Nissan GTR, Brabus B63, BMW M6 Gran Coupe, Aston Martin One – 77, Lamborghini Aventador, Bentley Continental GT, Ford Shelby Mustang Roush, McLaren MP4-12C. Niektóre z nich są widoczne na filmie, a niektóre były za słabe, by przykuć oko kamery.Co do samej produkcji, to przypomina zwiastun amerykańskiej superprodukcji w stylu „Policjanci z Miami” lub „Bad Boys”. Kamery rejestrujące obraz w rozdzielczości 4k podczepione są do dronów, helikopterów, dźwigów – wszystko, by jak najlepiej zaprezentować elitarną jednostkę mobilną. A pieniądze na policyjny PR płyną równie szerokim strumieniem, jak na ich stajnię koni mechanicznych.

Dla porównania polska produkcja z polskim funkcjonariuszem na kołach:


Dodał(a): fisci Środa 11.02.2015