Raper kupił Porsche, by za moment rozbić je kijem golfowym [WIDEO]

Nikogo nie powinien dziwić fakt, że raperzy mają dziwne 'zachcianki'. Zazwyczaj jednak da się je jakoś logicznie wytłumaczyć. W tym wypadku pokusilibyśmy się jedynie na określenie 'ja pierd***', ale trochę nam nie wypada, więc pozostawimy to do oceny czytelnika. Raper kupił Porsche Boxster, by zaraz później zdemolować je przed kamerami.
Zrzut ekranu 2022-10-25 o 23.39.08.png

Lil Pump to raper, o którym przez chwilę było głośno. Czas w tym wypadku odgrywa kluczową rolę, ponieważ mimo młodego wieku, zdążył już przeżyć swoje 5 minut i teraz powoli odchodzi w zapomnienie. Stara się jednak, jak tylko może, by co jakiś czas pojawiać się "na językach".Raper wypuścił kilka tygodni temu singiel "Mosh Pit", który ledwo przekroczył 1,5 miliona wyświetleń. Oczywiście może się to wydawać dużo, ale w skali wcześniejszych sukcesów młodego artysty jest to tyle, co nic. O wiele więcej za to mówi się o jego ostatnim incydencie, czyli zdemolowaniu Porsche. 

Oczywiście nie mówimy tu o najnowszym modelu, tylko raczej aucie, które z drugiej ręki można kupić za kilkanaście tysięcy dolarów. Ot, taka zachcianka dla nieco bogatszych osób. 

W myśl zasady "byle jak, byleby mówili", Lil Pump na nagraniach zamieszczonych w sieci zniszczył samochód przy pomocy kija golfowego. Próżno by szukać pozytywnych komentarzy w tej sprawie, sami też możemy wiele powiedzieć, ale nie są to dobre rzeczy.

No coż, zamiast wrzucić pieniężną równowartość samochodu na cele charytatywne, co z kolei spotkałoby się zapewne z entuzjazmem odbiorców, raper wolał się "odkleić". Oby na tym jednym się skończyło. 


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / twitter.com Wtorek 25.10.2022