Fit Laski

Prezentujemy pięć najseksowniejszych fit lasek, które nie przetrwają dnia bez rzeźbienia swojego ciała oraz bez wrzucenia seksownych fot na swoje profile społecznościowe. A wspólnie z serwisem Potreningu.pl szukamy polskiej dziewczyny o podobnych walorach jak ta fantastyczna piątka!
fit-5-otw.jpg

Lubimy zadbane dziewczyny, ale nie takie, które aplikują kilogramy make upu i układają godzinami przed lustrem każdy lok. Wolimy laski, które dbają o swoje ciała, ale i samopoczucie poprzez wysiłek fizyczny. Poza tym, jeśli kobieta ćwiczy intensywnie, to motywuje to nas, by dotrzymać jej tempa.

To, co jeszcze bardziej lubimy w fit laskach, to to, że wciągają w aktywny tryb życia innych. Na swoje profile społecznościowe wrzucają zdjęcia sylwetek, posiłków, wyczynów w siłowni. Sami znamy parę dziewczyn, które śledząc poczynania sportowe tych kobiet, postanowiły wziąć się za siebie. Teraz czekamy na ich gorące zdjęcia dokumentujące postępy.

A póki co prezentujemy pięć najgorętszych i najbardziej inspirujących fit lasek z sieci.

Post użytkownika Jen Selter.

Jennifer "Jen" Selter – największa fitnessowa wyjadaczka mediów społecznościowych. Jej kultowe już pośladki, które dorobiły się oddzielnych profili, obserwuje już 4,7 mln osób na Instagramie, a na fejsie lubią 3 mln fanów. 21 lat, strona w Wikipedii i pupa, której wielbiciele chcą stawiać pomniki.


Post użytkownika Lone Norås.

Lone Noras – 19-letnia fitnesska z Norwegii od zawsze zafascynowana była ludzkim ciałem i jego możliwościami. Swoje granice przesuwa na każdym treningu i robi to zawsze z wdziękiem i gracją, ale skupienie towarzyszy jej od początku do końca wizyty siłowni. Twardo walczy o tytuł najlepszej fitnesski w bikini federacji IFBB i zdobędzie go w końcu.


Post użytkownika Vicky Justiz.

Vicky Justiz – dziewczyna, o której teoretycznie można powiedzieć, że rzadko wychodzi z domu, a właściwie z kuchni. Ale nie oznacza to, że po jej wizycie w lodówce zostaje tylko światło. 19-latka z Miami pokazuje, jak łatwo można uzyskać świetną sylwetkę (głównie jędrną pupę) w domowych warunkach. Świetna pomoc dla dziewczyn, które wstydzą się pierwszych wizyt w siłowni.



Qimmah Russo – młoda Kalifornijka emanuje charyzmą i pozytywnym nastawieniem. Uśmiech rzadko schodzi z jej twarzy, nawet podczas morderczego treningu. Piękne piersi i wypięta pupa wraz z egzotyczną urodą to znaki rozpoznawcze tej fitnesski. Kiedyś grała w kosza i biegała sprinty, ale to siłownia podbiła jej serce i wyznaczyła kierunek w życiu.



Michelle Lewin – latynoska fit laska, która miała sesję w wenezuelskim Playboyu. Na swoim koncie ma też niezliczone ilości sesji w bieliźnie i bikini. Wymiary 91-61-91 i zadbane, wyrzeźbione ciało i szeroki uśmiech przyciągnęły 2,6 mln fanów na jej fan page i 1,1 mln obserwujących jej konto na Instagrami.

A teraz czas na polską odpowiedź - wspólnie z serwisem Potreningu.pl szukamy najseksowniejszej, sportowej dziewczyny, która zostanie Twarzą Potreningu.pl i wygra sesję dla CKM! Wszystkie chętne do udziału w zabawie zapraszamy do opublikowania swoich zdjęć w tej aplikacji

twarz-PTjpg.jpg





Dodał(a): gianni Środa 15.10.2014