Kolejni uczestnicy KSW 26

KSW | KSW26 | MMA
Federacja KSW powoli odsłania karty przed zbliżającą się wielkimi krokami galę numer 26
andryszak.jpg


22 marca na gali KSW26 w Warszawie dojdzie do ciekawego pojedynku w wadze ciężkiej. Na dodatkowej karcie walk zobaczymy dwóch wysoko notowanych zawodników: Michała Andryszaka i Michała Włodarka.  

Andryszak to 21-letni zawodnik z Fighting Division Bydgoszcz. Na swoim koncie ma czternaście zawodowych pojedynków w formule MMA z czego aż jedenaście wygrał. "Longer" swoją ostatnią walkę stoczył pod koniec 2013 roku, gdzie w niewiele ponad minutę przez TKO pokonał doświadczonego Rosjanina Baga Agaeva.

belka_zobacz-galerie.jpg

Włodarek to numer siedem rankingu wagi ciężkiej w naszym kraju i zawodnik, który w zawodowej karierze MMA jeszcze nie przegrał. Jego bilans to pięć zwycięstw bez porażki. Na swoim koncie ma zwycięstwo m.in. z obecnym zawodnikiem organizacji UFC Danielem Omielańczukiem, którego pokonał na punkty w 2011 roku.

Pojedynek Andryszak vs Włodarek zapowiada się bardzo interesująco. Obaj zawodnicy są twardzi, nieustępliwi i nie stronią od mocnych wymian ciosów w stójce. Obaj chcą wygrać swój debiut dla Federacji KSW i żaden nie odpuści!Dodał(a): mmaniak Czwartek 23.01.2014