Oscary MMA – KSW i Joanna Jędrzejczyk nominowani

O nagrodę dla organizacji najlepiej promującą MMA bije się KSW m.in. z UFC i Bellatorem. Szansę na Oscara świata mieszanych sztuk walki ma również w dwóch kategoriach nasza polska fighterka Joanna Jędrzejczyk .
oscary-mma.jpg

World MMA Awards to najbardziej prestiżowe nagrody w środowisku, rozdawane przez czasopismo Fighters Only. To takie branżowe Oscary. W tym roku Federacja KSW, uważana za jedną z najsprawniej zorganizowanych na świecie, powalczy o miano organizacji najlepiej promujących mieszane sztuki walki.

Federacja KSW założona przez Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego z każdą kolejną galą tworzy jeszcze lepsze show. Wielu nie zgadza się z doborem walczących na nich par, ale poziomu artystycznego i organizacyjnego odmówić im nie można. Nagroda za popularyzację tego sportu należy im się tym bardziej, że kolejna gala – KSW Colosseum odbędzie się na Stadionie Narodowym.27 maja 2017 roku największa sportowa arena w Polsce będzie gościła takich fighterów jak Mamed Khalidov, Marcin Różalski, Damian Janikowski czy Fernando Rodrigues Jr. Organizacja ma nadzieję zapełnić wszystkie 60 tysięcy przygotowanych miejsc.

Dodatkowo na dwa Oscary MMA szansę ma nasza wojowniczka Joanna Jędrzejczyk. O nagrodę powalczy w kategoriach najlepsza zawodniczka roku oraz najlepszy fighter międzynarodowy. W drugiej zmierzy się z jednym z najlepszych i najbardziej charakterystycznych zabijaków – Connorem McGregorem.

Nagrody World MMA Awards zostaną wręczone 2 marca w Las Vegas. Póki co możesz głosować na swoich faworytów online na stronie organizatora.


Dodał(a): Paweł Jaśkowski / fot.: worldmmaawards.com Wtorek 10.01.2017