Tropiki w Polsce. Największy park wodny otwiera się w czwartek

Palmy, piaszczyste plaże i ciepła woda – to wszystko w Polsce i to już w lutym. Suntago Największy park wodny w Europie właśnie się otwiera.

5dc3e58e4a7f6_p.jpg


Suntago jest częścią większego przedsięwzięcia, czyli Park of Poland. Wszyscy miłośnicy wody już 20 lutego będą mogli skorzystać z wielu atrakcji, których zwiedzenie może zająć nawet cały dzień.

Są to m.in. baseny, bary, sauny, stref relaksu, tureckie łaźnie, wodna dżungla i 32 zjeżdżalnie. Najdłuższa z nich ma 320 metórw. Jednak na liczbę basenów też nie można narzekać. Na odwiedzających czeka 18 zbiorników o łącznej powierzchni 3,5 tys. m2. Jest basem termalny, baseny solankowe, basen siarkowy, basem z bąbelkami, basen z hydromasażem, basen ze sztuczną falą czy basen z rzeką. Do wyboru będzie także kilkanaście saun i łaźni.


Żeby przenieść się do tego egzotycznego miejsca położonego nieopodal Warszawy, wystarczy kupić bilet i oczywiście przybyć na miejsce. Sprzedaż ruszyła pod koniec stycznia. Ceny zaczynają się od 39 zł w przypadku dzieci i 59 zł dla dorosłych. Bilet całodniowy dla osoby dorosłej będzie kosztował 129-139 zł.

ZOBACZ, JAK PARK WYGLĄDA W ŚRODKU:Park znajduje się w podwarszawskiej miejscowości Wręcza. Będzie otwarty przez cały tydzień. Od poniedziałku do piątku między 10 a 22. W weekendy i święta drzwi będą otwierały się już o godzinie 9 rano. Inwestycja zapewni miejsce pracy 400 osobom. Każdego dnia park będzie mógł obsłużyć aż 15 tys. osób.

Dzięki zadaszeniu nawet w środku zimy wewnątrz parku będziemy mogli poczuć się jak na tropikalnych wyspach. Temperatura panująca w obiekcie ma wynosić ponad 30°C. Oczywiście w upalne letnie dni dach będzie otwarty.

Sam teren parku Suntago ma 20 hektarów. Warto przy tym wspomnieć, że całkowita i ostateczna powierzchnia Park of Poland ma być aż 20 razy większa i zajmować 400 hektarów. Na tym terenie znajdą się hotele, restauracje, bary oraz domki turystyczne, w których w przyszłości będą mogli zatrzymać się goście.

Kierowcy nie muszą się obawiać, o miejsca parkingowe. Specjalnie dla nich stworzono bezpłatny parking o powierzchni 90 tys. m2 mogący pomieścić 2500 pojazdów.

ZOBACZ GALERIĘ:


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. mat. pras. Poniedziałek 17.02.2020