UFC Fight Night w Extreme Sports Channel

RELACJA NA ŻYWO! UFC Fight Night: Gonzaga vs Cro Cop 2 tylko na Extreme Sports Channel! Transmisja z krakowskiej Tauron Areny już 11 kwietnia.
sport_extreme.jpg
11 kwietnia w Tauron Arenie w Krakowie po raz pierwszy w Polsce odbędzie się gala UFC. Na UFC Fight Night będzie można zobaczyć wiele polskich gwiazd, w tym m.in. Daniela Omielańczuka w wadze ciężkiej, Jana Błachowicza w półciężkiej i Krzysztofa Jotko w wadze średniej. Dzięki nowo podpisanej umowie pomiędzy Extreme Sports Channel, a federacją UFC®, polscy widzowie będą mogli od godziny 21.00 śledzić emocjonującą galę na żywo!

Najważniejszą walką wieczoru będzie długo wyczekiwany pojedynek pomiędzy brazylijskim zawodnikiem MMA Gabrielem Gonzagą i chorwacką legendą - Mirko Cro Cop. W wydarzeniu wezmą udział także polscy zawodnicy - Jan Blachowicz powróci do domu, aby podjąć walkę przeciw Jimiemu “Poster Boy” Manuwie  w kategorii wagi lekkiej, a Bartosz “The Butcher” Fabiński stanie w szranki z Garrethem McLellanem w kategorii wagi średniej.  Ponadto spodziewamy się udziału Pawła Pawlaka, Piotra Hallmanna, Marcina Bandela oraz Łukasza Sajewskiego. Na UFC Fight Night nie zabraknie także pań. W Krakowie mają wystąpić Joanna Jędrzejczyk (pierwsza Polka w UFC oraz mistrzyni tej ligi w wadze słomkowej) i Izabela Bondurek.

Jeśli nie uda Wam się dotrzeć do Krakowa, dzięki Extreme Sports Channel będziecie mogli na żywo oglądać niezwykle emocjonujące spotkania na oktagonalnym ringu! Na transmisję na żywo zapraszamy już 11 kwietnia o 21.00.
yfc.jpg
Transmisja z gali w Krakowie to początek długoterminowej współpracy pomiędzy Extreme Sports Channel i Ultimate Fighting Championship. Podpisana na cztery lata umowa zapewnia emisję na kanale ESC wszystkich gal UFC na żywo, czyli ponad 40 wydarzeń z całego świata rocznie. W ramach umowy emitowane będą także dodatkowe programy, w tym gale z bogatego archiwum UFC.

ZOBACZ TEŻ NASZ WYWIAD Z JANKIEM BŁACHOWICZEM
blachowicz.jpg

Dodał(a): CKM.PL Piątek 10.04.2015