Z czym do Rosjan?

Czyje „C” liczy się najbardziej w tej części Europy. Podczas turnieju C-CUP zmierzą się historyczne rywalki: Polki i Rosjanki!

C_CupART.jpg

Stacja Comedy Central i CKM.PL chcą zaangażować cały naród, do kibicowania w tak ważnym dla historii i kultury polskiej wydarzeniu. Organizatorzy przygotowali „jedenastkę” składającą się z najseksowniejszych i najważniejszych kobiet polskiej literatury i filmu, które chcieliby zobaczyć w kostiumach bikini przeciwko Rosjanom.

1. Bramka. Wanda, „co nie chciała Niemca”. Potrzebujemy bramkarza zaangażowanego i zdolnego do największych poświęceń. Skok do Wisły - w proteście przeciwko niemieckiemu „Ich liebe Dich” - udowodnił, że na Wandę można liczyć w walce z sąsiadami.
2. Prawa obrona. Magda Miłowicz „Magda M”. Pani mecenas w kostiumie bikini na pewno wykorzysta rozmaite kruczki prawne, aby rozproszyć ataki przeciwnika
3. Lewa obrona. Jagienka „Krzyżacy” – seksowna „obrońca” zaprawiona w bojach. Jej hobby to polowania na niedźwiedzie. Z rosyjskim niedźwiedziem poradzi sobie równie sprawnie.
4. Środek obrony. Lubawa „Kajko i Kokosz”. To akurat nie jest postać, którą Comedy Central chciałoby pokazywać w bikini, ale na środku obrony potrzebujemy istnego muru. Od Lubawy doświadczonej w walce ze Zbójcerzami, odbije się każdy atak.
5. Środek obrony. Grażynka Lubicz „Klan”. Od stoperów wymagamy spokoju i doświadczenia. Grażynka, która miała cierpliwość do Ryśka na pewno nie spanikuje podczas meczu.

6. Defensywny pomocnik. Hanka Mostowiak „M jak miłość”. Najbardziej niepewny punkt drużyny. Wiarę w nią osłabia nieudane starcie z pudłami kartonowymi, powołanie jednak dostała ze względu na największe zaufanie społeczne.
7. Ofensywny pomocnik. Jagna „Chłopi”. Jej zadaniem będzie skupienie na sobie uwagi kilku zawodników – umiejętność trenowana w Lipcach na większości mężczyzn. Dzięki niej Polki uzyskają przewagę liczebną pod bramką przeciwnika.
8. Lewa Pomoc. Zosia Burska „Na dobre i na złe”. Lewa pomoc to pozycja, na której potrzebny jest prawdziwy wirtuoz, który będzie aranżował precyzyjne operacje na lewej flance. Zosia, jako anestezjolog może również uśpić przeciwnika.
9. Prawa pomoc. Basia Wołodyjowska „Pan Wołodyjowski”. W razie niekorzystnego wyniku potrzebny będzie, ktoś, kto poprowadzi decydującą szarżę. Żona najsłynniejszego polskiego szermierza, zaprawiona w walce z napastującymi ją gośćmi zza wschodniej granicy na pewno sobie poradzi.
10. Napastnik. Zosia „Pan Tadeusz”. Będzie polskim Leo Messim. Potrzebny nam jest filigranowy napastnik, który w walce z Rosjanami czuje się jak na turnieju zumby.
11. Napastnik. Marusia Ogoniok „Czterej pancerni i pies”. Każda drużyna musi mieć swoich szeregach przynajmniej jednego stranieri. Marusia zna wszystkie słabe i mocne strony naszego rywala.Sztab trenerski będzie się składał z ekipy programu „Łubu Dubu”. Drużynę poprowadzi Pani Redaktor Agatka. Gosia Odforemniak, będzie odpowiedzialna za przygotowanie fizyczne, Agnieszka Odchylińska pomoże w wyrażaniu emocji, jako psycholog drużyny a Marta Seller zadba o odpowiednie odżywianie dostarczając wyrafinowane kebaby.

Drużyna składająca się z takich gwiazd w bikini zasługuje na nazwę polskiego, wymarzonego
C- Teamu. Twórcy programu C-CUP czekają na wystawienie przez Rosjan swojej drużyny wszech czasów. Czy znajdzie się tam słynna C-ARYCA Katarzyna Wielka?

Emisja: od 8.06 do 1.07, zawsze w czasie przerw w meczach EURO 2012, około godziny 18:45 i 21:30


Dodał(a): c-cup/ckm.pl Poniedziałek 11.06.2012