Lambo z marketu

Zastanawiasz się jak samochody trafiają na wystawy do centrów handlowych? Wjeżdżają w nocy, na zapalonym silniku, a może to Ty zawsze masz takiego pecha, że nie widzisz jak oni to robią?!
lambo-market.jpg

belka-autostuff_1.jpg
Rozwiewamy wszelkie wątpliwości - auta do celów promocyjnych wjeżdżają i wyjeżdżają po zamknięciu centrów handlowych, czyli w nocy. Robi się to ze względów bezpieczeństwa, w myśl zasady „wszystko się może zdarzyć”. Wyobraź sobie, że doświadczony kierowca traci przytomność za kółkiem, a prowadzony przez niego samochód zaczyna przebijać kolejne witryny sklepów.


Tak samo znalazło się pięć cudów techniki w Aventura Mall w Miami na Florydzie. Kolorowe groszki zostały sfilmowane podczas opuszczania centrum handlowego i możemy być świadkami przeciskania się wąskimi alejkami i slalomu między wysepkami sklepowymi. W tym materiale po skończonej robocie wyjeżdżają olśniewające:
Aventador AU79
Aventador Arancio Argos
Gallardo LP560-4 Coupe
Gallardo LP570-4 Super Trofeo Stradale
Gallardo LP560-4 Spyder


Jak informuje autor filmiku – nie nagrywał dźwięku, bo przy prędkości 8 km/h superata brzmiały jak dubbing filmu „Alvin i wiewiórki”.

Przyznaj się, że przynajmniej raz w życiu chciałeś pośmigać autem po centrum handlowym! Teraz możesz wskoczyć na pokład tych bolidów i z perspektywy pierwszej osoby wybrać się na shopping.

Dodał(a): fisci Poniedziałek 21.07.2014