Samochód Roku Playboya 2017

Mnóstwo pięknych kobiet, Króliczków i samochodów. I oczywiście „szlifowanie parkietu” do rana – zajrzeliśmy do zaprzyjaźnionej redakcji na jedną z gorętszych imprez w stolicy – Samochód Roku Playboya.
playboy2017-otw.jpg

Przede wszystkim to jest chyba najlepsze miejsce na taką imprezę – Restauracja Endorfina mieszcząca się w Pałacu Zamoyskich w Warszawie. Ulokowana w ścisłym centrum stolicy jest wyciszona dookoła drzewami i ogrodami, co dodaje miejscu piknikowego charakteru. Głodny tłum nakarmiła restauracja N31 by Robert Sowa.No ale wszyscy zgromadzili się tam przede wszystkim żeby podziwiać piękne kobiety i niesamowite samochody. Poniżej lista nagrodzonych aut w poszczególnych kategoriach oraz galeria zdjęć z imprezy, na którą przybyło mnóstwo ważnych i znanych osobistości polskiego szołbiznesu.W roku 2017 Samochodem Roku PLAYBOYA został Mercedes-AMG GT R

Kategoria specjalna - Auto XXV-lecia Playboya: Lexus LC500
Auto sportowe: Alfa Romeo Giulia
Po prostu luksus: Porsche Panamera
Nie tylko na asfalt: Mini Countryman
Znak czasów: BMW Serii 7
Styl i piękno: Mazda MX5 RF
Auto z seksem: Toyota C-HR
Supersport: Honda Civic Type R
Auto dla młodego Playboya: Fiat 124/ Abarth 124 Spider
Auto dla dziewczyny Playboya: Citroen C3
Auto na każdą drogę: Skoda Kodiaq
Auto dla rodziny Playboya: Volvo V90 Cross Country
Auto na co dzień: Volkswagen Golf GTI
Na szczytach technologii: Infiniti Q60 Sports Coupe
Autostuff.pl: Opel Insignia Grand Sport

PLAYBOY SHOW – pokaz bielizny przygotowany we współpracy z bielizną Alles oraz Katarzyną Konieczką, Haliną Mrożek, Alicją Grucą. Partnerzy pokazu: marka Carini-buty, Maciej Wróblewski-włosy, Marylin-rajstopy, Lakier do paznokci - paznokcie, Alles-bielizna, Dr. Irena Eris makijaż, Biżuteria - Kate & Kate.Impreza wspomagana była przez sponsorów:
AMUNDSEN i JIM BEAM, POLIOT (ORIENT), SUPER CAR CLUB, POLPHARMA (MAXIGRA GO), ALLES, LECH LITE, GOMEZ, PEPSI, WINA TEJO, NARVIL, EVELINE COSMETICS, PHILIPS, EXOTIC CAR CLUB, ORTO MED SPORT, BAMOS INVESTMENT, NAC, MACIEJ WRÓBLEWSKI, DR. IRENA ERIS, CARINII, LAKIER DO PAZNOKCI, MARYLIN, MANGO MODELS, GASTRO MAGIC.
Producent Gali: AFECT
Dodał(a): Paweł Janusz / fot.: studio69 Wtorek 20.06.2017