Superfury superbohaterów

Walczą z superzłoczyńcami, mają supermoce i odjechane stroje. To, czego jednak nie mają (może z wyjątkiem Batmana i Iron Mana) to swoich własnych, stylizowanych supersamochodów. A właściwie to nie mieli ich do teraz.
superhero-car-designs-article-pics-9.jpg
W ostatnim czasie przeżywamy istne zatrzęsienie filmów o superbohaterach. W kinach dopiero co pokazał się „Batman vs Superman: Zmierz Sprawiedliwości”, poza tym niedługo swoje premiery będą miały filmy o Kapitanie Ameryce i X-menach.

Skoro więc świat całkowicie oszalał na punkcie filmów z herosami rodem z komiksów Marvela i DC Comics, to dlaczego by nie dolać jeszcze jednej małej kropli oliwy do ognia tego ogólnego szaleństwa i nie stworzyć czegoś, co rozbuchałoby go jeszcze bardziej?

Tą kroplą zdecydowanie są samochody, a właściwie supersamochody, których wygląd stylizowany jest na konkretnego superbohatera – Supermana, Batmana, Spider-Mana, Iron Mana, Wonder Woman, Kapitana Amerykę, Hulka, Wolverine’a, Deadpoola oraz Aquamana.

Stworzeniem tych spersonalizowanych supersamochodów zajął się brytyjski serwis Carwow. I tak na przykład Superman według serwisu rozbija się Bugatti Chironem, Batman jeździ BMW M2, Spider-Man posiada Ferrari 488 Spider, a Hulk potężnego Mercedesa G63 AMG z napędem 6x6.

Motywem przewodnim każdego auta są oczywiście kolory strojów i broń lub jakieś charakterystyczne atrybuty danego superbohatera. Auta swoim charakterem zdają się także odzwierciedlać temperament i moce danego herosa.

Czy właśnie w takich superfurach widzielibyście swoich ulubionych superbohaterów?

Bądź chińskim milionerem. Kup Ferrari F12 i zabierz je na off-road w Tybecie...

Opublikowany przez AutoStuff na 6 kwietnia 2016
Dodał(a): Jakub Rusak Piątek 08.04.2016