Poślubił seks lalkę i szykuje pozew. Po miesiącu się połamała

Znany youtuber i kulturysta postanowił poślubić seks lalkę. Okazało się, że zawarcie takiego związku w świetle prawa jest legalne. Małżeństwo nie trwało jednak zbyt długo, ponieważ po miesiącu "żona" zwyczajnie się złamała.
seks-lalka.jpg

Yuri Tolochko pochodzi z Kazachstanu, gdzie pod koniec listopada udało mu się poślubić seks lalkę. Mężczyzna twierdzi, że jest osobą panseksualną (ma preferencje seksualne, które nie są ograniczone pod względem płci) oraz maniakiem seksualnym. Z tego względu lalka wydaje się idealnym rozwiązaniem. Yuri podkreśla jednak, że znacznie bardziej kręci go jego historia z nią związana, niż seks sam w sobie.

Yuri liczył na to, że spędzi z "żoną" najbliższe święta. Niestety, z powodów, o których kulturysta nie chciał mówić, seks lalka się złamała. Istnieje jeszcze szansa, że uda się ją do tego czasu naprawić, ponieważ Święta Bożego Narodzenia w Kościele prawosławnym zaczynają się dopiero 7 stycznia. Twórcy mają zrobić wszystko, by doprowadzić ją do pierwotnego stanu, lecz jeśli to się nie uda, Yuri zapowiada wezwanie ich do sądu. 

Niejednokrotnie pisaliśmy już o seks lalkach. Ich twórcy dokładają wszelkich starań, by jak najbardziej przypominały prawdziwe partnerki. Niedawno powstał model, który może do ciebie zagadać, gdy sam się wstydzisz. Wszystko po to, by samotni mężczyźni mogli cieszyć się jak największą ilością nowych rozrywek. 

Ciekawe, czy małżeństwo wytrzyma tę próbę. Może się okazać, że Yuri w rozpaczy dopuści się zdrady na innej, podobnej zabawce. Przecież nie będzie musiał się tłumaczyć. 


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz Poniedziałek 04.01.2021