Jak trenować podczas lockdownu?

Siłownie zamknięte, krąży nad nami widmo lockdownu. Jak utrzymać formę i nie stracić motywacji do ćwiczeń? Pomocny okaże się program treningowy dostępny online.

small iStock-1168143615.jpg

Szukasz gotowych programów treningowych i filmów, z których będziesz mógł dowiedzieć się, jak prawidłowo wykonywać poszczególne ćwiczenia? Wiemy, gdzie znaleźć te naprawdę dobre.

Ćwiczenia w domu – wygodnie i tanio

Jeżeli – podobnie jak wiele innych osób – wydaje ci się, że nie tylko trening na siłowni pozwala osiągnąć widoczne efekty, na pewno ucieszy cię możliwość efektywnego ćwiczenia w domu. Wystarczy, że przebierzesz się w wygodny strój i zalogujesz na stronie https://yes2move.com/login, a zyskasz dostęp do ponad 500 filmów. Zostały one nagrane przez osoby, które na co dzień zajmują się sportem.

Zalety związane z treningami online

Gotowe nagrania to jednak nie wszystko, co znajdziesz na tej popularnej platformie. Od poniedziałku do piątku możesz również korzystać z zajęć online na żywo, które są prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Serwis zapewnia również dostęp do wielu programów treningowych, które możesz łatwo dobrać do swoich potrzeb, po wskazaniu konkretnych celów.Nad nagraniami dostępnymi na platformie czuwali doświadczeni trenerzy i instruktorzy fitness. Wystarczy więc, że wygospodarujesz w domu wolne miejsce na rozłożenie maty do ćwiczeń i zalogujesz się (możesz to zrobić na dowolnym telefonie, laptopie lub telewizorze obsługującym przeglądarkę internetową), a będziesz mógł rozpocząć trening.

Użytkownicy Yes2Move otrzymują atrakcyjne zniżki na zakupy suplementów, odżywek oraz akcesoriów treningowych. Jeżeli natomiast chcesz kupić bezpieczne odżywki białkowe lub inne produkty, które zwiększą skuteczność treningów, zajrzyj do sklepu dostępnego pod adresem https://sklep.yes2move.com/. W stałej ofercie znajdziesz tu między innymi węglowodany, spalacze tłuszczu, preparaty na masę, witaminy,  żywność dietetyczną oraz preparaty, które należy spożywać przed, w trakcie oraz po treningu, aby zwiększyć ich skuteczność.

14-dniowy okres próbny na platformie z treningami

Największą zaletą Yes2Move jest to, że nie musisz w ciemno wykupywać dostępu do treningów, nagrań i innych treści dostępnych na platformie. Każdy internauta może skorzystać z 14-dniowego  okresu próbnego jedynie za 1 zł. Dodatkowo otrzyma bon o wartości 50 zł na zakupy w sklepie online. Tym samym będziesz miał całe dwa tygodnie na zapoznanie się z treściami oferowanymi w serwisie, co ułatwi ci podjęcie decyzji o wykupieniu dostępu i rozpoczęciu regularnych treningów, które będziesz realizował na podstawie wysokiej jakości nagrań. Cała platforma została zaprojektowana w taki sposób, aby nawet osoby, które nie mają żadnego doświadczenia w treningach, mogły w bezpieczny sposób rozpocząć przygodę ze sportem.

Artykuł sponsorowany


Dodał(a): Izabela Popko Czwartek 29.10.2020