Polka mistrzynią Europy w bikini fitnessie – poznajcie Patrycję Słaby

Ma 20 lat, pochodzi z Nowego Sącza i wbrew swojemu nazwisku – ma naprawdę niezłe mięśnie. Oto nowa mistrzyni Europy w bikini fitnessie. Powitajcie Patrycję Słaby.

Patrycja swoją przygodę ze sportem rozpoczynała od piłki ręcznej, ale dość poważna kontuzja kolana prędko wykluczyła ją z możliwości rywalizowania o jakieś większe sukcesy. Przerzuciła się więc na bikini fitness, czyli taką łagodniejszą wersję kulturystyki i fitnessu sylwetkowego.

W bikini fitnessie zawodniczki nie są tak bardzo wyżyłowane i umięśnione, na scenie występują w szpilkach i bogato zdobionych dwuczęściowych kostiumach kąpielowych. Jest więc na co popatrzeć.

I właśnie w tej dyscyplinie nasza Patrycja Słaby zdobyła Mistrzostwo Europy. Wcześniej zdobyła też tytuł mistrzyni Śląska oraz zajęła trzecie miejsce w całej Polsce. Teraz więc, gdy w ojczyźnie i na ojczystym kontynencie zdobyła już tyle, to czas na podbój świata. Trzymamy kciuki za seksowną Patrycję, oby jej kariera rozwinęła się wciąż tak dobrze jak do tej pory!


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Instagram Środa 23.05.2018