Popek będzie walczył w KSW

Popek będzie walczył na galach KSW w Londynie. Nie podano kiedy i ile tych imprez będzie, ale w oficjalnym komunikacie Federacja potwierdza informację, że podpisała z raperem kontrakt sportowy.
popek ksw.jpg

Pewnie zagorzali fani albańskiego Gangu wiedzą, że jego herszt niegdyś walczył w formule MMA. Federacja KSW ogłosiła właśnie, że wystąpi podczas gal odbywających się w Londynie jako Popek Rak. Ale wystąpi w ringu i wcale nie będzie rapował o kale, prostytutkach i koksie. Będzie się tam bił!

Wcześniej zamieszanie wywołał informacją, że pojawi się podczas londyńskiej Gali KSW 32. Jak się później okazało, chodziło o jego występy z mikrofonem. Ale być może wtedy zaczęły się negocjacje jego kontraktu, bo od tamtej pory wrzucał do sieci filmiki ze swoich treningów. "Treningów".Paweł Rak walczył w formule MMA w 2008 roku. Swoje walki w lutym i maju wygrał przed czasem, natomiast uległ we wrześniu przez techniczny nokaut. Od tamtej pory nie kalał się sportem. Bez wątpienia będzie główną atrakcją podczas najbliższej gali KSW, choć fani organizacji już rozprawiają o słuszności decyzji. O ile występy strongmana Mariusza Pudzianowskiego wzbudzały mieszane uczucia, ale były tolerowane, bo jednak miał przeszłość sportową i wybitne osiągnięcia, o tyle Popek postrzegany jest jako totalnie abstrakcyjne posunięcie.

Ciekawsze od tej informacji są komentarze internautów. Jak np. ten: "A ja już myślałem że nikt większego wpierdolu od Legii nie wyłapie". Z całym szacunkiem do Legii. Kibice ostrzegają też rodziców swoich dzieci w wieku gimnazjalnym, by w okresie londyńskiej gali schowali karty kredytowe przed swoimi pociechami, które mogą być fanami Gangu Albanii i zechcą wykupić płatny dostęp do transmisji.

DZIARY TEJ DZIEWCZYNY SĄ ZDECYDOWANIE LEPSZE:


Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: YouTube Poniedziałek 19.09.2016