Weekend z boksem w tle

Jeśli interesujesz się boksem ten weekend będzie twój. Pakuj dupsko w auto i pędź do Rzeszowa a potem do Bydgoszczy, bo będą wielkie grzmoty.
Artur Szpilka


Już jutro(01.06) rusza nowy bokserski projekt zwany – Kuźnią boksu. Podczas meczu Polska-Ukraina nasi pięściarze będą chcieli wybić boks z głowy sąsiadom zza wschodniej granicy. W rzeszowskiej hali Podpromie zaprezentują się tacy bokserzy jak: mistrz świata TWBA Dariusz Sęk, były mistrz Europy Piotr Wilczewski oraz kilku młodych wilczków a wśród nich Maciej Sulęcki oraz Norbert Dąbrowski. Teoretycznie najcięższe zadanie stoi przed Sulęckim, który skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem świata!  Kto komu wybije boks z głowy przekonamy się już jutro.

Kiedy dojedziesz do Bydgoszczy śmigaj do Łuczniczki. To właśnie tam odbędzie się Noc wagi ciężkiej!
Na ringu zobaczymy naszą nadzieję Artura Szpilkę, który pobije Argentyńczyka. Tak, pobije, bo gdyby rywal prezentował w ringu tak efektowny styl jak są jego tatuaże mogłoby być różnie. A, że nie prezentuje jesteśmy spokojni. Na tej sami gali wystąpi także Andrzej Wawrzyk, Tomasz Hutkowski, Krzysztof Zimnoch czy Łukasz Rusiewicz.
Dodał(a): Ostatni mohikanin Czwartek 31.05.2012