Zobacz 6-letniego kulturystę. Robi wrażenie

Pochodzący z Iranu Arat Hosseini ma jasno określony cel w życiu: chce zostać nowym Messim. W realizacji jego planu pomaga mu zawodowy trener, a prywatnie jego ojciec.
Jeśli w czasie kwarantanny wyhodowałeś sobie pokaźny brzuszek, zdjęcia sześciolatka o sylwetce Ronaldo mogą cię dobić. Albo zmotywować do działania. Tak, czy inaczej, to jak wygląda chłopiec stało się sensacją na wielką skalę. 

Po raz pierwszy o chłopcu świat usłyszał 3 lata temu, kiedy za sprawą ojca znalazł się w chińskiej telewizji, gdzie prezentował układy gimnastyczne oraz popisywał się niezwykłą dla małego dziecka siłą. W sieci zawrzało i pojawiły się głosy, że rodzice traktują chłopca jak produkt. Ojcu Arata zarzucano również, że instagramowy profil dziecka prowadzony jest w profesjonalny sposób i jest nastawiony na zarobek. Mohamad, ojciec chłopca, zapewnia, że niesamowita sylwetka i umiejętności jego syna to efekt codziennych 20-minutowych treningów, a instagramowe konto ma motywować innych rodziców do rozwijania pasji swoich dzieci. Marzeniem mężczyzny jest zobaczyć chłopca w szeregach reprezentacji Iranu na Igrzyskach Olimpijskich. 


To nie zmienia faktu, że sylwetka i umiejętności chłopca robią wrażenie. Do tego stopnia, że 6-letnim Aratem zainteresowali się znani sportowcy m.in. Rio Ferdinand i bokser Anthony Joshua. Częściowo spełniło się też marzenie chłopca, do którego na TikToku napisał jego idol, czyli Leo Messi. 


Dodał(a): Adam Barabasz / Instagram Czwartek 28.05.2020