Biją facetów i nagrywają ich reakcję. Kolejny trend na TikToku

Byliśmy wyjątkowo pobłażliwi, jeśli chodzi o trendy na TikToku, ale tym razem naprawdę jesteśmy w szoku. Użytkowniczki tej aplikacji stworzyły wyzwanie polegające na uderzaniu swojego chłopaka w samochodzie czymś, co akurat mają pod ręką i sprawdzaniu jego reakcji. "Hitting a boyfriend challenge" cieszy się ogromną popularnością.
challengee.jpg

Wyzwanie polega na tym, że dziewczyna sięga po coś, co znajduje się na tylnym siedzeniu i podczas zabierania tego do przedniej części auta, uderza tym swojego chłopaka. Później udaje, że zrobiła to niechcący i patrzy na reakcję partnera. Rzekomo ma to pokazywać, że bez względu na wszystko, faceci potrafią być mili i wyrozumiali – w końcu po solidnym ciosie w głowę nie są źli dla swojej wybranki, a na większości nagrań nawet nie reagują, by nie sprawić przykrości dziewczynie.

Niedawno pisaliśmy o pseudoedukacyjnej akcji, w której tiktokerzy przebierali się za ofiary holokaustu. Później przyszła pora na wyzwanie polegające na przedawkowaniu leku na alergię i dokumentowaniu reakcji. Nastolatkowie coraz śmielej próbują poruszyć poważne tematy w "zabawny", bezczelny sposób i to tylko po to, by zdobyć popularność.Chociaż "Hitting a boyfriend challenge" powstało kilka miesięcy temu, teraz przeżywa znaczący wzrost popularności. Wystarczy wpisać tę frazę na głównej stronie TikToka i zaleje nas fala nagrań, na których dziewczyny biją swoich partnerów. Co ciekawe, powstała także odpowiedź ze strony mężczyzn. Polega ona na tym samym, tylko to panowie uderzają czymś swoje wybranki. Na szczęście to z kolei nie cieszy się aż takim uznaniem ze strony internautów i nie ma zbyt dużej liczby podobnych filmów. Twórcom TikToka proponujemy, by zaczęli rozdawać bany wszystkim użytkownikom wpadającym na podobne pomysły. Może i po takiej selekcji liczba osób korzystających z aplikacji znacząco spadnie, ale przynajmniej poziom żenady nie będzie aż tak wysoki. Patrząc na to, w jakim kierunku idą działania tiktokerów, niedługo kolejne "wyzwania" mogą wyrządzić ludziom wiele krzywdy. 


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / TikTok Czwartek 26.11.2020