Call of Duty: Black Ops III - zagraj już dziś!

Tym, którzy przebierają nogami, by zagrać w kolejną odsłonę kultowego tytułu „Call of Duty”, twórcy udostępniają do przetestowania betę w wydaniu multiplayer!
cod3-bo-beta.jpg

Dwunasta edycja jednej z najbardziej znanych gier wideo – „Call of Duty: Black Ops III” premierę będzie miała dopiero 6 listopada 2015 roku. To jedna z najgorszych informacji dla graczy. Bo świadomość, że trzeba czekać jeszcze kilka miesięcy, by zobaczyć, nad czym w pocie czoła pracowali deweloperzy, jest przytłaczająca. Czuję się wtedy jak dzieciak, który przez witrynę próbuje polizać lizaka, a mama odciąga od sklepu za rękę, mówiąc, że słodycze psują zęby. Jak żyć?!

Na potrzeby fanów odpowiada producent gry – Treyarch i dystrybutor – Activision. Od 19 do 23 sierpnia posiadacze konsol PlayStation 4 mogą przetestować „Call of Duty: Black Ops III” w trybie multiplayer. Użytkownicy Xbox One i PC dostaną taką szansę 26 sierpnia. Jednak pamiętaj, że by wziąć udział w tak doniosłej chwili, musisz wykupić preorder gry. Ale skoro to czytasz, to zapewne i tak ją nabędziesz, więc zrób to dziś. Zaoszczędzisz trochę grosza, będziesz miał pewność, że Twoja kopia dotrze na czas i nie zabraknie jej w sklepie no i zaczniesz eksplorować świat Call of Duty już dziś!Twórcy zapowiadają, że gracze mogą mieć problemy z odstawieniem gry podczas beta testów, a ma być to jedynie namiastka tego, co znajdziemy w produkcie finalnym. Do dyspozycji będą trzy mapy dostosowane do różnych stylów użytkowników, kilka trybów rozgrywki, paru specjalistów do przetestowania i mnóstwo broni. Będzie można personalizować swoją postać i niesiony przez nią arsenał. Tak, przyda się urlop.

Zobacz, o co chodzi w grze "Call of Duty: black Ops III".


Dyskutuj z autorem na Twitterze


Dodał(a): Paweł Jaśkowski Czwartek 20.08.2015