Córka Kurskiego złapała fuchę w TVP. Ma dopiero roczek

Przyznamy, że mamy czego zazdrościć. Niektórzy pracują na takie role latami, a córce Kurskiego udało się to zrobić w rok. Rok życia, nie pracy. Nie było też castingu. Decyzję podjęła producentka spotu – Joanna Kurska. Przypadek? Ciężko stwierdzić...
Zrzut ekranu 2022-12-14 o 16.18.23.png

Już po raz 30. w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia w TVP1 zostanie wyświetlony blok reklamowy, z którego dochód trafi do potrzebujących dzieci. W spocie występuje szereg gwiazd, a wśród nich jest Anna Klara Teodora – Córka Joanny i Jacka Kurskich.
Czy to zwiastuje nam nową gwiazdę TVP? Podłoże pod karierę ma wręcz fenomenalne. 

Sprawie przyjrzeli się dziennikarze portalu Wirtualne Media i odezwali się do siedziby TVP. Uzyskali następujący komentarz: "W realizacji poza córką państwa Kurskich biorą udział gwiazdy TVP oraz dziecko jednej z nich. Rodzice wyrazili pisemne zgody na wykorzystanie wizerunku swoich dzieci w spocie. Wszystkie osoby dorosłe i dzieci wystąpiły charytatywnie".

Dodano również, że "Producent w TVP ma sporą autonomię. Pani Joanna Kurska postanowiła z tej autonomii skorzystać w sposób, który może budzić kontrowersje. Wątpliwości dotyczące tej sprawy będą wyjaśniane".


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / instagram.com Środa 14.12.2022