Dark Souls 2

Dark Souls II to kolejna edycja świetnej RPG akcji. Jest trudniej, ale i przyjemniej. Napocisz się jeszcze więcej niż przy wydaniu z 2011 roku, jednak będziesz czerpał jeszcze więcej satysfakcji
FRPG2_2014_03_05_115222.jpg

W grze przemierzasz królestwo Drangleic. Musisz być uważny i spostrzegawczy, by posklejać fakty w zrozumiałą fabułę. Dlatego tak ważne jest eksplorowanie świata fantasy, znanego już z pierwszej części. Bądź uważny, oglądaj przedmioty, rozmawiaj z innymi postaciami, a może znajdziesz sposób na klątwę nękającą głównego bohatera.

FRPG2_2014_03_04_161544.jpg
To, co zmieniło się na plus w Dark Souls 2, to przede wszystkim system walki. Jest bardziej rozbudowany i wymagający, zdecydowanie rozgrywanie potyczek weszło na wyższy level. Przeciwnicy niekiedy chowają się lub udają martwych, by zaatakować z zaskoczenia. Nie przejmuj się jednak – tuto rial w pełni przygotuje Cię na stawienie czoła potworom i bossom. Oczywiście niektórych rzeczy będziesz uczyć się na bieżąco na podstawie wniosków wyciąganych ze swoich śmierci…

FRPG2_2014_03_04_164612.jpg
Mocno rozbudowane umiejętności bohatera oraz bardzo szeroki wachlarz ekwipunku pozwala do maksimum spersonalizować swoją postać oraz jej wyposażenie, a także zdolność do rzucania zaklęć. Dużym ułatwieniem jest m.in. upgrade broni wykonywany u jednego, a nie u kilku ekspertów. Innym ukłonem w stronę użytkowników jest możliwość teleportacji za pomocą ogniska. W ten sposób nie znudzimy się przemieszczając w odległe lokacje.


Reasumując: Dark Souls II wciągnie Cię na długo, bo jest co w grze robić i nad czym pracować. Potyczki z wrogami na wysokim poziomie sprawią, że będziesz musiał być czujny przez wszystkie godziny spędzone z tym tytułem. Jedyne, co razi, to grafika, która mogłaby być bardziej dopracowana. Jednak fabuła i akcja wciąga na tyle, że nie skupiamy się na detalach.

Gra dostępna na platformy:
PC, PS3, XBOX.

Dodał(a): gianni Czwartek 12.06.2014