Darmowe piwo dla wszystkich Walijczyków

Ci to mają dobrze! Ze względu na sukcesy walijskich piłkarzy na Euro 2016, Budweiser rozdaje każdemu Walijczykowi darmowe piwo. Nie, nie każdemu piłkarzowi, tylko każdemu pełnoletniemu Walijczykowi.

bale.JPG

fot. youtube

Reprezentacja Walii gra świetnie na Euro. W ćwierćfinale pokonała faworyzowanych Belgów i dotarła do półfinału, w którym jest na najlepszej drodze, by również rozprawić się ze słabo grającą Portugalią. Bez wątpienia jest to więc jeden z największych, o ile nie największy, sukces w dziejach walijskiej piłki.

Najlepszym dowodem na rangę tego wydarzenia, jest jednak akcja, którą Budweiser zorganizował dla wszystkich oddanych walijskich kibiców. Browar postanowił, w ramach wsparcia drużyny piłkarskiej, dać każdemu Walijczykowi butelkę piwa.

Oczywiście nie chodzi tylko o Garetha Bale’a i spółkę, ale o każdego pełnoletniego mieszkańca Walii. Rozumiecie to? Darmowa butelka zimnego piwka, dla wszystkich mieszkańców całego kraju! Ot tak, żeby uczynić świętowanie świetnej gry piłkarzy nieco bardziej wyjątkowym. To się dopiero nazywa rozmach!Jedyne co Walijczycy muszą zrobić, to wypełnić krótki formularz na stronie Budweisera i wpisać swoje imię, nazwisko, email, kod pocztowy i datę urodzenia. I już, to wszystko, wystarczy potem, że w dniu półfinałowego meczu Walia-Portugalia, Walijczycy udadzą się do odpowiedniego punktu po odbiór należnego piwka.Zaczynamy dodatkowo żałować, że polska reprezentacja odpadała już z Euro. Bo gdyby okazała się czarnym koniem mistrzostw tak jak Walia i również dotarła do półfinału, to być może wtedy jakaś marka piwa byłaby na tyle uprzejma, by dać każdemu Polakowi po butelce zimnego pienistego.Dodał(a): Jakub Rusak Środa 06.07.2016