Ekipa z New Jersey - serialowe ćwiczenia

Dla prawdziwych twardzieli pora roku nie ma znaczenia - jeżeli marzysz o sylwetce, dzięki której dziewczyny będą wodzić za Tobą wzrokiem, ćwicz według wskazówek przygotowanych specjalnie dla fanów serialu "Ekipa z New Jersey"
Ekipa z New Jersey
Ekipa z New Jersey pomimo ciągłego imprezowania, zawsze znajdzie czas na ćwiczenia i doskonalenie swoich opalonych ciał.

Oto zestawy ćwiczeń, które pozwolą Wam w prosty sposób przekonać swoje ciała do wysiłku fizycznego i mieć z tego radochę. Tu liczą się tylko chęci i zapał. Wszystkie zaproponowane ćwiczenia zostały przygotowane pod okiem trenera personalnego, Michała Gronowskiego – specjalnego wysłannika Ekipy z New Jersey!

Chcesz mieć klatę jak Ronnie? Wykonaj to ćwiczenie:
mtv

Jest to alternatywny wariant każdemu dobrze znanych pompek. Główne mięśnie zaangażowane do pracy to: ubóstwiana przez wszystkie panie klatka piersiowa, barki  i tricepsy.

mtv

Sposób wykonania: ramiona opieramy szerzej niż szerokość barków i opuszczamy naszą klatkę piersiową najniżej, jak się da. Pamiętajcie aby łokcie kierować na boki, a trenowane mięśnie trzymać ciągle w napięciu.

Zobacz swoich bohaterów z "Ekipy z New Jersey" na antenie MTV - kolejne odcinki 6.
sezonu w każdą niedzielę o godz. 22:00


Dodał(a): CKM.PL/MTV Wtorek 06.11.2012