Gwiazda filmów dla dorosłych oficjalnie kończy z branżą. Teraz stawia na rap

Zapewne Bogini Gypsy Queen nie musimy nikomu przedstawiać – przed nami nie musisz udawać, że nigdy nie widziałeś filmów z jej udziałem. Dla wielu ta informacja może okazać się druzgocąca, lecz niestety gwiazda oficjalnie ogłosiła, że kończy swoją przygodę z branżą XXX.
Zrzut ekranu 2023-06-26 o 19.35.14.png

Po deszczu zawsze wychodzi słońce, w tym wypadku proces ten zachodzi wyjątkowo szybko. Zaraz po informacji o zakończeniu działalności w branży dla dorosłych, Bogini Gypsy Queen stwierdziła, że z impetem wchodzi w polski rap. 

"Dzisiaj nadszedł ten dzień. Kończę z filmami X. Na początku przyszłego miesiąca wrzucę pożegnalny film [...] Coś się kończy coś się zaczyna, dziękuje że tak długo byliście ze mną w poprzedniej branży i mam nadzieje że będziecie wspierać mnie dalej w nowej odsłonie jaką jest muzyka" – powiedziała Bogini. 
Już we wrześniu ukaże się jej debiutancka płyta. Wiemy, że na pewno pojawią się na niej gościnnie tacy raperzy, jak Sobota i TKM. Do tych, którym ta informacja nie przypadła do gustu, początkująca raperka ma prostą informację: "Konstruktywna krytyka jest potrzebna, bo napędza nas do działania, zaś bluzgi i obelgi ludzi słabych kochani, to jak kupa w toalecie – spuszczamy wodę i to wszystko. Spełniajcie marzenia i nie pozwólcie, aby coś lub ktoś miał na nie jakiś wpływ".

Z relacji na jej profilu na Instagramie możemy dowiedzieć się także, że już na dniach pojawi się od niej kolejny singiel, "a następnie kolejny i kolejny, i nikt nie ma na to wpływu, tylko ja!" – w taki sposób kończy swoją wypowiedź już nie aktorka, a raperka. Dodał(a): ckm.pl / fot.: instagram embed Poniedziałek 26.06.2023