Wakacje dla zuchwałych

Zaplanuj swój urlop razem z nami, a będziesz bardziej wstrząśnięty i zmieszany niż po zderzeniu z lokomotywą
Ibiza

Nie mamy wątpliwości: wakacje będą pełne seksu, alkoholu i dobrej męskiej rozrywki! Oczywiście pod warunkiem, że nie spędzisz ich na działce u kumpli ani na zmywaku w Anglii, tylko w krajach, miastach i lokalach, które wskaże ci CKM!

HAPPYLAND
Gdzie: Dania
Po co:  U naszego bałtyckiego sąsiada, zdaniem mózgów z OECD (Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju), żyją najszczęśliwsi ludzie na świecie. Wakacje to czas, żeby do nich dołączyć. Pojedź, kup skrzynkę Carlsberga i be happy!
Więcej: www.visitdenmark.pl

PIASKOWNICA
Gdzie: Daytona Beach (USA)
Po co:  W niedrogich klubach rozlokowanych wokół najsłynniejszej plaży na Florydzie imprezy trwają non stop od wiosennego „spring breaku” do ostatniego jesiennego huraganu. Najgoręcej jest jednak w lecie, kiedy balują tu zblazowane amerykańskie studentki.
Więcej: www.daytonabeach.com

WIELKI PODRYW
Gdzie: Wrocław (Polska)
Po co:  Na opiniotwórczym portalu koledzyzwojska.pl panuje powszechna (choć, przyznajemy, niejednogłośna) opinia, że najładniejsze polskie dziewczyny mieszkają właśnie we Wrocławiu. Kto jak kto, ale rezerwa nie może się mylić!
Więcej: www.koledzyzwojska.pl

GWIAZDOZBIÓR
Gdzie: Hotel Standard (Los Angeles, USA)
Po co: Gwiazdy Hollywood bywają tu częściej niż ty w sklepie monopolowym. Zamów piwo w barze na dachu, obejrzyj wyświetlany na ścianie sąsiedniego domu film z Bruce’em Willisem, a może twój nowy kumpel Bruce postawi ci kolejnego browca.
Więcej: www.standardhotels.com

ZIMA W MIEŚCIE
Gdzie: Copacabana (Rio de Janeiro, Brazylia)
Po co: Kiedy u nas jest lato, w Brazylii trwa „zima”, a to znaczy, że na najsłynniejszej plaży świata: a) nie ma morderczego upału, tylko ok. 25˚ C; b) piwo jest tańsze niż w sezonie, po ok. 2 zł; c) jest tyle samo co zwykle półnagich Latynosek — ale mniej facetów wokół nich. Kojarzysz fakty?
Więcej: www.rio.rj.gov.br

KLUBOKAWIARNIA
Gdzie: Club Aquarium (Londyn, Wlk. Brytania)
Po co: Tego lata nie możesz ominąć kultowego klubu, w którym wszystkie randki kończą się mokro. Spora w tym zasługa krytego basenu w środku... W piątki grają muzykę z Europy Wschodniej, więc spotkasz tu wiele rodaczek. Też mokrych.
Więcej: www.clubaquarium.co.uk

ALL INCLUSIVE
Gdzie: Viking’s Exotic Resort (Puerto Plata, Dominikana)
Po co: W tym gorącym hotelu „all inclusive” oznacza, że możesz do woli korzystać nie tylko z jedzenia i picia, ale także... wszystkich kobiet, które tu spotkasz.
Więcej: www.cat69.com

ŻYCIE NA GORĄCO
Gdzie: Las Vegas (USA)
Po co: Miasto okrzyknięte najbardziej rozrywkowym miejscem na planecie Ziemia. Tutaj w ciągu jednej doby wydasz wszystkie pieniądze w klubie nocnym, ożenisz się z seksowną striptizerką, wygrasz w kasynie milion dolarów i rozwiedziesz się, oddając striptizerce cały majątek.
Więcej: www.travelnevada.com

PARTY TIME
Gdzie: Playa d’en Bossa (Ibiza, Hiszpania)
Po co: Na najgorętszej plaży świata łatwiej spotkać trzeźwego Ruska niż kobietę w staniku, a impreza trwa okrągłe 24 godziny na dobę. Rozłóż kocyk na piasku tuż obok słynnego klubu „Bora Bora” i wybierz panienkę, z którą spędzisz najbliższą noc. Oraz ze dwie zapasowe.
Więcej: www.ibiza.travel

RAJ NA ZIEMI
Gdzie: Grecja
Po co: Według ostatniego raportu Durexa tutejsze kobiety uprawiają seks najczęściej na świecie. 87 proc. gorących czarnowłosych Greczynek kocha się co najmniej raz w tygodniu! Wyczerpani Grecy już nie dają rady — musisz im pomóc.
Więcej: www.visitgreece.gr

RAJ NA ZIEMI 2
Gdzie: Brazylia
Po co: W tym samym raporcie na drugim miejscu są napalone brazylijskie lale. 80 proc. z nich uprawia seks minimum raz w tygodniu, ale tylko 42 proc. z nich jest z niego... zadowolona. Jak pewnie się domyślasz, pozostałe rozpaczliwie szukają prawdziwego mężczyzny.
Więcej: www.brasil.gov.br

PIJALNIA WÓD
Gdzie: Luksemburg
Po co: Raport WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) nie pozostawia żadnych wątpliwości: w tym malutkim kraju ludzie chleją na umór! Mieszkańcy Luksemburga piją średnio 17,54 litra czystego alkoholu rocznie, czyli więcej niż Rosjanie, Irlandczycy czy Polacy. Przyznaj, że też chciałbyś uszczknąć kawałek z tego tortu...
Więcej: www.who.int

NAGA MISS
Gdzie: Ponderosa Sun Club (Roselawn, USA)
Po co: Pojedź do tego słynnego klubu dla nudystów na najsłynniejsze wybory nagiej miss! Przez całe życie nie zobaczysz tylu gołych lasek, co 16 lipca podczas zbiorowej fotografii uczestniczek konkursu. Aha, ty też możesz robić im zdjęcia.
Więcej: www.nudes–a–poppin.com

WYPOŻYCZALNIA KOBIET
Gdzie: Kijów (Ukraina)
Po co: Według oficjalnych statystyk liczba kobiet w stolicy Ukrainy o prawie 10 proc. przewyższa liczbę mężczyzn. Nie możesz dopuścić, żeby tyle seksownych Słowianek się zmarnowało!
Więcej: www.kiev–life.com

Dodał(a): Sebastian Dembiński Piątek 01.07.2011