Jak NIE traktować dziewczyny

Tym bardziej dziewczyny modelki? Że niby lepsza? Niekoniecznie, ale jeśli będziesz jej robił takie „żarty jak Shammi, to może wyjść z tego podrapana, poobijana lub nawet połamana.
shammi-prank.jpg

Shammi to komik internetowy – nagrywa śmieszne jego zdaniem filmiki i pokazuje w sieci. Zbiera fejm i odsłony, ale ostatnio tę i tęgie baty od swoich krytyków. A to za sprawą filmiku, który jest kompilacją niektórych z jego „wkrętów” wobec swojej dziewczyny. Choć bardziej pasują tu słowa „znęcanie się”.

Jego partnerka to Sarah Reay-Young. Sara mieszka ze swym facetem w Australii i zajmuje się modelingiem. Znosi tortury ze strony Shammiego, bo najprawdopodobniej go kocha. Normalna dziewczyna miałaby pewnie dość po wylądowaniu w ubraniu w zimnej wodzie. Normalny facet może wtedy odpuściłby „żarty”. Jednak oni nie do końca są normalni...

How to impress your girlfriend ! Sarah Jane - Model

Posted by Shammi on 13 grudnia 2015


Internauci rozliczają komika za jego zachowanie, zwracając uwagę, że facet powinien o swoją kobietę się troszczyć, a nie narażać ją na niebezpieczeństwo. I tu właśnie objawia się nienormalność pary. Sarah również zajmuje się wkrętami, drażnieniem innych oraz niekonwencjonalnymi akcjami jak łapanie za krocze przypadkowych facetów lub wypijanie im piwa albo podgryzanie hamburgerów.

Cała akcja wygląda więc jak prank. Ale wobec widzów.

Public Friendship

Posted by Sarah Jane - Model on 14 grudnia 2015Dodał(a): Paweł Janusz Wtorek 15.12.2015