Jak wyglądała impreza Dana Bilzeriana

Jak wyglądała impreza u Dana Bilzeriana? Mamy wideo z imprezy. Pełno cele brytów, półnagich, gorących lasek, z których część przebrana była albo za syreny, albo za uczennice.

Nikt nie baluje jak Dan Bilzerian. Nawet Hugh Hefner może drżeć o swoją legendę, którą powoli przejmuje gwiazda Instagrama. Miłośnik kobiet, broni i pokera wyprawił ostatnio epicką imprezę, po której nie do końca wszyscy jeszcze się ocknęli. Odbyła się 18 kwietnia, ale do tej pory niewiele zdjęć wyciekło do sieci. Jednak jest wideo, które publikuje sam Dan.

Z wielką zazdrością oglądamy relację i żałujemy, że nie wiedzieliśmy wcześniej o konkursie, w którym można było wygrać wejściówki na imprezę, bilety lotnicze na miejsce i pobyt w hotelu. Wtedy wyjechalibyśmy do USA wcześniej, by spełnić warunki loterii. Dan wylosował 10 spośród 136 598 osób, które zgłosiły chęć balangowania z Bilzerianem. Dodatkowo gospodarz zaprosił bonusowego gościa – rannego w boju weterana wojennego.

Id like to dedicate this video to the 10 people who won the contest, and to my cunt neighbor who keeps unsuccessfully...

Posted by Dan Bilzerian on 20 kwietnia 2015


Oprócz licznych dupeczek, na miejscu pojawili się celebryci. Aparaty i kamery uchwyciły m.in. gwiazdy filmu "Szybcy i wściekli 7" - Vin Diesel, Ludacris, Chris Brown, Adrian Grenier. Ale zapewne znanych i lubianych było więcej, tylko może akurat wciągali koks z piersi striptizerek i nie chcieli pojawiać się na zdjęciach. Gościem honorowym była żyrafa.

Impreza tak naprawdę była turniejem pokerowym zorganizowanym, by zebrać pieniądze na fundusz gwiazdy wieczoru – didżeja Steve`a Aoki. Ten fascynuje się rozwijaniem możliwości mózgu ludzkiego i na ten cel poszła kasa, którą goście zostawiali przy stołach. Zwycięzca dostał bilety na walkę Floyd Mayweather vs. Manny Pacquiao, która odbędzie się 2 maja 2015 roku.
Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: instagram.com/danbilzerian Czwartek 23.04.2015