Karty na stół

Najwięksi mistrzowie światowego pokera oprócz gry w karty potrafią sporo innych rzeczy

poker.jpg

Odwiedź nasz fan page na Facebooku

Tak: mamy XXI wiek. To oznacza, że nawet w najlepszą karcianą grę wszech czasów (czytaj: poker) częściej gra się w internecie niż w świecie realnym. Wiedzą o tym pokerowi mistrzowie, którzy w turniejach przy zielonym stoliku wygrali miliony, ale teraz nie odrywają się od komputerów. Chcesz z nimi pogadać lub podejrzeć ich zagrywki? Wejdź na FullTiltPoker.net*, pobierz darmową aplikację i ucz się od najlepszych.

PHIL IVEY
Rekordzista świata w kwocie pieniędzy wygranych w pokera na żywo. Gra też w golfa i kolekcjonuje koszulki NBA – ma ich już ponad 200.

CHRIS FERGUSON
Pseudonim „Jezus”. Jest doktorem nauk informatycznych, pasjonatem swinga i mistrzem przecinania marchewki... kartą rzuconą z 3 metrów.

GUS HANSEN
Fan muzyki Pink Floydów, tenisa oraz squasha. Magazyn „People” uznał go za jednego z 50 najseksowniejszych ludzi na świecie. Ups.

HOWARD LEDERER
Ksywka „Profesor”. Zanim zaczął grać w pokera, trenował... szachy. Swego czasu nie opuścił też żadnego koncertu grupy Grateful Dead.

TOM DWAN

Sieciowy nick: „durrrr”. W internetowych grach w pokera zapewnił już sobie emeryturę, a w sieciowych strzelankach szacunek milionów.


Dodał(a): S.D. Piątek 31.08.2012