Kobieta zrobiła sobie nagą sesję w centrum miasta. Teraz internauci mogą do woli oglądać jej wdzięki

Zrób mi zdjęcia w stroju Ewy! Tak, jakby jutra miało nie być. 39–letnia mieszkanka Kielc wpadła na pomysł, by w ścisłym centrum miasta zrobić sobie nagą sesję. Pech chciał, że gorąca atmosfera podgrzała także strażnika miejskiego, który pilnował monitoringu. Przez to sesję od kulis mogą teraz oglądać internauci z całej Polski.
Zrzut ekranu 2023-08-07 o 01.20.31.png

"Nietypowa sesja zdjęciowa odnajdująca swoje miejsce na listach 'hot', zwróciła szczególną uwagę naszego funkcjonariusza obserwującego kamery monitoringu wizyjnego. Tuż po północy na Placu Moniuszki kobieta pozowała do zdjęć w świetle napisu 'I Love Kielce'. Na miejsce został zadysponowany patrol Policji z III komisariatu" – możemy przeczytać w poście przedstawicieli straży miejskiej w Kielcach udostępnionym na ich facebookowym profilu.

"Gratulujemy i podziwiamy odwagę oraz szczególną formę wyrazu miłości do naszego miasta" – dodano w poście. Widzimy tam również kilka screenów z monitoringu, na których nasza modelka pozuje tak, jak ją pan bóg stworzył.Interwencja zakończyła się dla kobiety wyłącznie upomnieniem, jednak to, jakiego wstydu się najadła, nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić. Co prawda zdjęcia są ocenzurowane, lecz istnieje prawdopodobieństwo, że ktoś modelkę zdoła rozpoznać.

"Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, pouczyli 39-letnią kobietę, że takie zachowanie jest nieobyczajne i nie może mieć miejsca w przestrzeni publicznej" — poinformowała portal echodnia.eu Małgorzata Perkowska-Kiepas, rzeczniczka prasowa policji w Kielcach.


Dodał(a): CKM.PL / fot.: Straż Miejska w Kielcach Poniedziałek 07.08.2023