Kosmiczny gameplay w nowym Call of Duty

Wskoczcie w swój ultranowoczesny skafander, weźcie sprzęt bojowy przyszłości i dajcie się ponieść epickiej bitwie w przestrzeni kosmicznej, jakiej dawno świat nie widział. A to wszystko w nowym Call of Duty: Infinite Warfare, którego gameplay właśnie ukazał się w sieci.
cod.JPG

Targi elektroniczne E3 w Los Angeles to zdaje się najlepsza okazja dla twórców sprzętu i gier, by zaprezentować swoje najnowsze dzieła. To właśnie tam Microsoft pokazał światu całkiem nowego Xboksa One S, a EA Sports podzieliło się trailerami kolejnej odsłony serii FIFA.

I to właśnie podczas E3 zaprezentowano także gameplay do Call of Duty: Infinite Warfare, które swoją premierę będzie miało w listopadzie 2016 roku. I o ile dotychczasowe zwiastuny najnowszego CoD-a stopniowo podsycały apetyt fanów kultowej serii, o tyle wspomniany gameplay może sprawić, że ten apetyt przerodzi się w wilczy głód. A to dlatego, że nowe Call of Duty, poza naprawdę dobrze wyglądającą grafiką, zaoferuje graczom iście epicką przygodę kosmiczną.

W niemal 8-minutowym gameplayu wcielamy się w postać kapitana Reyesa, dowódcy grupy szturmowej, której zadaniem jest zniszczenie kosmicznego statku nieprzyjaciół. Jednak by wypełnić tę misję gracz będzie musiał wykazać się wieloma umiejętnościami bojowymi, od pilotowania kosmicznego myśliwca, przez walkę w stanie nieważkości, aż po klasyczne starcia z uzbrojonymi po zęby przeciwnikami.Nowa odsłona CoD zaoferuje także zupełnie nowe sposoby wykańczania wrogów, jak np. przyciąganie ich do siebie linką i otwieranie hełmu skafandra, oraz zupełnie nowe rodzaje broni w rodzaju antygrawitacyjnego granatu.

Szykuje się więc to, co wszystkie misie lubią najbardziej – czysta destrukcja. Już zacieramy ręce na listopad 2016, bo to właśnie wtedy Call of Duty: Infinite Warfare będzie miało swoją premierę.
Dodał(a): Jakub Rusak Środa 15.06.2016