Luksusowe porsche terroryzuje Wrocław. Szaleje na ulicach miasta

Motoryzacyjnym tematem nr. 1 w mieście stu mostów jest białe porsche, które prosi się o tragedię. Kierowca wyobraźni raczej nie ma, a przepisy traktuje jako nieobowiązkowy dodatek, by inni mogli ustępować mu drogi. Facet wystąpił już w kultowym 'Stop Cham', a lista wyzwisk kierowanych w jego stronę na stronie tablica–rejestracyjna.pl ciągle się powiększa.
Zrzut ekranu 2023-08-03 o 22.18.11.png

Jeśli kierowca nie zostanie szybko zatrzymany, być może wyprzedzi nawet memy o wrocławskim MPK i doczeka się korony dzbana roku. Widać, ze facet bardzo się o to stara. 

Wyprzedzanie z prawej, znaczne przekraczanie obowiązujących limitów prędkości, olewanie świateł czy wymuszanie bezpieczeństwa to zaledwie kilka "osiągnięć" tego kierowcy. Warto zaznaczyć, że sprawa trwa w najlepsze od kilku tygodni, a znane są jego numery auta i adres, gdzie ma wykupione miejsce do parkowania. Policja oczywiście została o tym poinformowana, ale najwidoczniej na tym się skończyło, bo koszmar trwa nadal.

Wiadomo, taka fura jest po to, by nią jeździć. Złamanie kilku zakazów, szczególnie tych dotyczących limitów prędkości, zdarza się każdemu. Problem pojawia się wtedy, gdy przepisowa jazda staje się czymś wręcz nienaturalnym.

Sprawdziliśmy kierowcę portalu tablica–rejestracyjna.pl i postanowiliśmy przytoczyć wam kilka "kwiatków". Miłej lektury:

  • "Jadąc od strony Żernik skręcałem w Kajdasza, ten popieprzony gó***arz wymusił mi pierwszeństwo i przeleciał skrzyżowanie… daltonista chyba i nie widzi barwy świateł"
  • "Skończysz jak Peretti dzbanie do lania"
  • "Jak cię spotkam to masz lepę na pysk śm***iu"
  • "Żebyś się ro****ał na latarni"
  • "Jeździ jak de*il, a policjanci nic nie robią, mimo zgłoszeń. Wrócę tutaj, jak już kogoś zabije, najlepiej siebie"

No cóż, najpiękniejsza polszczyzna to to nie jest, a inni kierowcy porządnie wyładowują swoją złość na tym piracie drogowym, ale niestety nie jest to bezpodstawne. Czasami konkretność przekazu jest ważniejszy, niż jego otoczka.

Wideo z jednej takiej sytuacji pojawiło się na YouTube na popularny kanał "Stop Cham" (akcja od 5:24).Kolejne wideo z białym porsche pojawiło się 2. sierpnia na jednym z prywatnych kont użytkownika YouTube. Jeśli to pierwsze wydawało się dla was niewystarczające, to teraz gwarantujemy, że rozwiejemy wasze wątpliwości.Internauci apelują, by policja przestała ganiać nastolatków za kilka gramów marihuany, a zajęła się w tym przypadku faktycznym zagrożeniem. Facet pomylił odwagę z odważnikiem i struga nie wiadomo kogo, a takie drogi prowadzą tylko w jedno miejsce...

]

Dodał(a): ckm.pl / fot.: YouTube embed @Stop Cham Czwartek 03.08.2023