Magdalena Narożna w gorącej sesji CKM! Wspominamy

W lipcowym wydaniu w 2015 r. na okładce CKM pojawiła się gwiazda polskiej muzyki dance, wokalistka zespołu „Piękni i Młodzi”

ckm lipiec 2015

NA OKŁADCE:
Gwiazda polskiej muzyki dance, wokalistka zespołu „Piękni i Młodzi” – piękna, młoda i naga Magda Narożna!  

WYWIADY:
Małolat: Kultowy raper, fajny kumpel, człowiek nawrócony na drogę prawości. Zapraszamy na szczerą do bólu rozmowę z Małolatem. 

Marcin Wójcik: Z gwiazdą kabaretu „Ani Mru Mru” rozmawiamy na poważnie. No, prawie.  

CKM na wakacje: 

Krwawe podróże Na początek wakacji zapraszamy na męską wyprawę: trasa CKM prowadzi przez 16. miejsc, gdzie stoczono najsłynniejsze - i najkrwawsze – bitwy w dziejach świata.

Trening z walizką: Jak utrzymać formę podczas wakacji, z dala od domu i siłowni? Trener personalny Dawid Woźniakowski pokazuje skuteczne ćwiczenia z użyciem podróżnych akcesoriów.  

Gadżety wakacyjne: Zestaw najnowszych gadżetów i sprzętów, które uczynią wakacje naprawdę wyjątkowymi.

Dodatkowo w numerze:

To Polacy odkryli seks! O polskich badaczach i wynalazcach, którzy zostawili trwały ślad w historii seksu, pisze dla CKM autor bestsellerowych książek Kamil Janicki. 

Jürgen Klopp: Słynny trener, który doprowadził Borussię Dortmund na szczyty klubowego futbolu, jest bardziej zakręcony niż wszyscy myślą. 

Felix Baumgartner: Fragmenty ekstremalnej autobiografii słynnego basejumpera, człowieka, który skoczył na spadochronie z kosmosu.   
nowy_ckm2.jpg
Niekryty Krytyk: Nasz stały felietonista (i gwiazdor polskiego Youtube’a) postuluje wprowadzenie mody na pizdę pod okiem. Coś w tym jest! 

Unimoto: Reporter CKM testuje potężne motocyklowe dragstery, które mają... tylko jedno koło! To boli – dosłownie i w przenośni. 

Ultrarower: Najcięższy wyścig kolarski świata? Zawody RAAM, czyli ponad 4800 km na rowerze przez całe USA – od oceanu do oceanu, non stop, bez podziału na etapy, bez snu. 

Męska moda: Propozycje modnych męskich ciuchów na wakacje – z naciskiem na modne męskie szorty – prezentuje Maciej Dowbor.


Dodał(a): CKM.PL Środa 25.10.2023