Marcowy CKM z gwiazdą TVN

W marcowym numerze CKM okładkę zdobi Monika Goździalska - seksowna gwiazda programów kulinarnych. Gotowała w Dzień Dobry TVN, programach Big Brother i MasterChef. Dziś mamy ją na główne danie.
cover-ckm-marzec-2015.jpg

W najnowszym CKM:
Monika Goździalska - seksowna kucharka znana z "Big Brothera" i "Masterchefa", wkrótce wystąpi w programie TVN „Ugotowani” - ale przedtem jej uroda podgrzeje do białości czytelników CKM!   

Poza tym w numerze:
WYWIAD NUMERU
Arkadiusz Milik
Piłkarz Ajaxu Amsterdam i reprezentacji Polski, bohater wygranego przez Polaków meczu z Niemcami mówi CKM m.in. dlaczego nie lubi porównań do Roberta Lewandowskiego, a za to lubi dobre samochody, pizzę i Jessicę.  

Tomasz „Titus“ Pukacki
Muzyk legendarnego metalowego składu Acid Drinkers o życiu, muzyce i szarpaniu strun gitary. Specjalnie dla CKM odpytuje go nie kto inny, tylko sam Mikołaj „Jaok“ Janusz z ekipy pyta.pl!

Antoni Królikowski
Czołowy aktor młodego pokolenia rozmawia z CKM o wszystkim, tylko nie o... filmach.

Motoryzacja
Zima? No to testujemy quada na gąsienicach!

Polscy menadżerowie sportowi
Cezary Kucharski, Jarosław Kołakowski, Andrzej Wasilewski i inni – przyglądamy się pracy najsłynniejszych menadżerów sportowych w Polsce oraz kasie, którą zarabiają na polskim piłkarzach, bokserach czy siatkarzach.

Schwesta Ewa
Pochodząca z Koszalina Ewa właśnie została gwiazdą gangsta-rapu w Niemczech. Choć nawija po niemiecku, w styczniu wydała hitowy album pod swojskim tytułem... „Kurwa”.

monika-goździalska-ckm.jpg

Filmy od tyłu
Hitlerowcy, mimo ostrzału Polaków, odbudowują Warszawę!? Odkrywamy nieoczekiwane (choć niekoniecznie sensowne) treści arcydzieł polskiej kinematografii oglądając polskie filmy... od tyłu. Tego nie wymyśliłby żaden krytyk filmowy!

Liga dżentelmenów
Jak być mężczyzną przystojnym oraz wysportowanym, jak bronić swojego honoru, postępować z damą i bezkarnie obrażać innych. Radzimy w starym dobrym stylu.

Partnerstwo
Kim one są? Czego możesz spodziewać się podrywając dziewczyny o tak dziwnych zawodach jak country manager czy tanatokosmetyczka?

Słucha się!
Gadżety audio Gorące techno nowości, którymi możesz zaatakować swoje uszy.

Papierosy elektroniczne
Nie wiemy, czy są zdrowe, ale e-papierosy są z pewnością nowoczesne i modne, a niektóre dodatkowo niesamowicie wyglądają.

Męska kuchnia
Jeszcze będzie mróz tej zimy - proponujemy więc szybkie potrawy doskonale rozgrzewające organizm.

Męska moda
W co ubrać stopy (i nie tylko) na zimowy śnieg, lub na zimową... pluchę. W tym miesiącu w rolę modowego modela CKM wciela się aktor Michał Żurawski.

monika-goździalska-CKM1.jpg

Dodał(a): Paweł Jaśkowski Środa 11.02.2015