Na co wydać 500 zł

Na koniec każdego miesiąca w twoim portfelu pozostanie pięć stówek, które będziesz mógł wydać tylko i wyłącznie na siebie... Na co konkretnie? Oto nasze skromne, niezobowiązujące podpowiedzi.

500zl.jpg

Parę lat temu poruszałeś tyłkiem, a teraz ci za to zapłacą. Miłe, co nie?

Od 1 kwietnia 2016 r. można składać wnioski o wypłatę co miesiąc nieopodatkowanych 500 zł, przekazywanych przez rząd Beaty Szydło polskim rodzinom na drugie
i kolejne dziecko (a przy dochodzie poniżej 800 zł na osobę nawet na pierwsze dziecko).

Jeśli spotyka cię to szczęście, pamiętaj, że te pieniądze możesz wydać tylko i wyłącznie na sprawy związane z wychowaniem młodego Polaka i/lub młodej Polki!

No, ale równocześnie to oznacza, że na koniec każdego miesiąca w twoim portfelu pozostanie pięć zupełnie innych stówek, które będziesz mógł bezkarnie wydać
tylko i wyłącznie na siebie... Na co konkretnie? 

Za 500 zł możesz sobie co miesiąc kupić np. nowe dywaniki do Porsche Boxstera (oryginalne, do odbioru w polskim salonie) – albo używanego, lecz w pełni sprawnego 20–letniego Fiata Uno 1.4 L (288 tys. km na liczniku, instalacja na gaz, parę części do wymiany).

Pięć stówek miesięcznie możesz też zainwestować np. w spluwę (używaną), trawę (średniej jakości), godzinę z miłą panią (profesjonalistką) albo dwie siekiery (też profesjonalne). Możliwości jest więcej – a dokładnie opisujemy je w aktualnym numerze miesięcznika CKM – w kioskach!.

No to... na co wydasz 500 zł?

ckm416.jpg

Po co iść do kiosku? Zamów CKM prosto do domu!
Nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale dostaniesz ekstra książkę gratis!

prenumerata4-16small.jpg


Dodał(a): CKM Środa 06.04.2016