Najlepsze filmy, seriale i gry na najbliższy tydzień

Nie wiesz, co obejrzeć albo w co zagrać w najbliższy piątek lub weekend? My ci pomożemy, wybierając najciekawsze filmy, seriale i gry na nadchodzący tydzień. Zapraszamy!


Filmy
To”, czyli nowy horror, który najprawdopodobniej wywoła u was ciarki grozy i koulorofobię, czyli lęk przed klaunami. Zapowiada się intensywnie i naprawdę przerażająco, tym bardziej, że film oparty jest na prozie mistrza grozy Stephena Kinga. W rolę morderczego klauna terroryzującego dzieci z małego miasteczka wcieli się Bill Skarsgard. Premiera: 8 września 2017.„Na układy nie ma rady
”, czyli coś lekkiego po solidnej dawce strachu, którego na pewno doświadczycie w przypadku „To”. „Na układy…” to polska komedia o biednym przedsiębiorcy, który nagle wygrywa kupon na życiowej loterii – dostaje ciepłą posadkę drugiego wiceministra w jednym z państwowych resortów, a w raz z ową synekurą – wiele propozycji korupcyjnych i matrymonialnych. Może w końcu jakaś polska komedia będzie śmieszna. Premiera: 8 września 2017.

Seriale
The Expanse”, czyli kolejny ze świetnych seriali Netfliksa i najpewniej jeden z najlepszych seriali science-fiction ostatnich lat. Opowiada o odległej przyszłości, w której ludzkość jest na tyle rozwinięta technologicznie, że kolonizuje Układ Słoneczny. I oczywiście, jak to wśród ludzi, nieustannie wybuchają konflikty wywołane nierównościami społecznymi. Premiera 2. sezonu: 8 września 2017.The Confession Tapes” – również produkcja Netfliksa. Serial dokumentalny, opowiadający o osobach skazanych na śmierć, które zostały rzekomo zmuszone do składania fałszywych zeznań. Serial z ogromnym potencjałem. Premiera: 8 września 2017.

Przypominamy też o 3. sezonie „Narcos”! Ten jest dostępny już od 1 września na Netfliksie.

Gry
Project Remedium” – polska gra stworzona przez Studio Atomic Jelly. Jest to prosta strzelanka, której akcja dzieje się… wewnątrz ludzkiego organizmu. Gracze będą mogli przemierzać ludzkie ciało jako Nano+, nanobot do zadań specjalnych, który musi odkryć przyczynę dziwnej choroby i pokonać ją raz na zawsze. Droga do wyleczenia nie będzie jednak prosta – trzeba będzie stawić czoło zmutowanym mikrobom, zdeprawowanym miniaturowym medykom i rozmaitym zadaniom do wykonania. Niesamowicie ciekawy pomysł i to polski! Gra dostępna jest na Steamie od 28 sierpnia.F1 2017” – kolejna odsłona serii gier, w której możecie wbić się w trykot profesjonalnego kierowcy Formuły 1 i cisnąć swój bolid na najwyższych obrotach po wszystkich torach wyścigowych świata. Gra to doskonały symulator jazdy wyścigówką, więc przygotujcie się na realizm na najwyższym poziomie. F1 2017 miało swoją premierę 25 sierpnia na Steamie oraz na PC.


Dodał(a): JR Piątek 01.09.2017