Najlepsze reklamy Super Bowl 2013

Nie zdziwimy się jeśli niedługo będą rozdawać Oscary za najlepszą reklamę Super Bowl
super bowl 2013 najlepsze reklamy


Reklamy podczas finału mistrzostw futbolu amerykańskiego Super Bowl 2013 to oddzielny byt i wydarzenie. Wszyscy z zapartym tchem wpatrują się w ekrany i telebimy w oczekiwaniu na produkcje z danego roku, które nierzadko osiągają miano kultowych. Te klipy filmowe muszą być zrobione perfekcyjnie i profesjonalnie, bo kto by płacił cztery miliony dolarów za emisję 30-sekundowego chłamu. Jedno jest pewne - podczas finału Super Bowl do toalety wyjdziesz dopiero po ostatnim gwizdku!

Na początek Taco Bell ze swoim fast foodowym meksykańsko-teksańskim jedzeniem, które pobudzi do życia nawet najbardziej zaawansowanych wiekowo melanżowników:

Kolejny akcent meksykański - nachosy Doritos, które od prawie 50 lat goszczą na amerykańskim rynku. Film opowiada o przyjaźni faceta z kozą...W tym klipie słynny The Rock, czyli Dwayne Johnson, przybyczony wrestler i aktor, próbuje udowodnić, że nic o poranku nie jest ważniejsze niż pożywne śniadanie na bazie mleka. Po misce protein możesz śmiało kontynuować ratowanie świata.Reklama ukazująca złośliwość kobiet, które za wszelką cenę chcą zbagatelizować miłość swoich facetów do ukochanych drużyn. Wszystko z powodu... odmiennych sympatii sportowych!A oto jak Volkswagen może zmienić nastrój na cały dzień. My jednak domyślamy się, ze względu na akcent głównego bohatera, że chodzi bardziej o zieloną roślinę, a nie o czerwonego garbusa.Ciasteczka Oreo, prócz tego, że władają fanpejdżowym fejsbukiem (31,5 mln fanów!), próbują pociągnąć za sobą twardzieli oglądających futbol amerykański. Robią to pokazując nowe standardy zachowań w bibliotece.Kia pokazuje nam kobiety, które dbają o samochody bardziej niż faceci. Wszystko wygląda bardzo futurystycznie, ale i przez to bardziej realnie - Bo muszą minąć lata świetlne żeby panie nabrały szacunku do czterech kółek.PSY jako jedyny zdobył na YouTubie ponad miliard odsłon. Dostał za to nawet specjalną ikonkę do swojego klipu. Producenci tych pistacji liczą na to, że oglądalność przełoży się na chrupanie ich zielonych przysmaków. Wcześniej do reklam zaangażowali m.in. takie sławy jak Harlem Globetrotters i Manny Pacquiao.Kolejny klip pokazujący podstępną i niewdzięczną naturę kobiet. Oto bohater ratuje blondynę, która topi się jednak w objęciach pachnącego chuderlaka. Z drugiej strony łatwiej spryskać się dezodorantem aniżeli przerzucić tyle żelastwa, żeby wyglądać jak ratownik Słonecznego Patrolu. I do tego się spocić.Przegięcie całego Super Bowl! Sytuacja nierealna i wpędzająca w zazdrość i zawiść! Bo kto w normalnym świecie uwierzy, że jedna z najgorętszych modelek - Bar Rafaeli, może całować się z kompletnym `nerdem`?! Do tego wszystkiemu spokojnie przygląda się, a wręcz prowokuje całą sytuację Danica Patrick - najgorętszy kierowca rajdowy w spódnicy! Podobno cała scena wymagała 60 pocałunków! Niesprawiedliwy losie...Dodał(a): carlo Poniedziałek 04.02.2013