Nauczycielka sutenerem

Jaki jest idealny belfer? Dobry pedagog będzie traktował ucznia jak kumpla, nie zezłości się za dziecinne wygłupy, nauczy przedmiotu za który jest odpowiedzialny, pocieszy gdy ma doła, a niektórzy dadzą zatrudnienie. W burdelu.
sutenerka.jpg
Pewnej nauczycielce matematyki w Gimnazjum nr 13 w Mińsku na Białorusi postawiono zarzuty sutenerstwa. Gang w którym działała, werbował w swe szeregi małoletnie już od siedmiu lat. Podobno matematyczka była wyjątkowo aktywna i skuteczna w swoich działaniach, za co mogłaby od herszta bandy dostać świadectwo z czerwonym paskiem.

Zagubione dziewczyny szukające dobrej rady i wskazówek życiowych u swojej nauczycielki dostawały propozycję szybkiego zarobku - mogły zostać prostytutkami. Na nieszczęście czteroosobowej grupy sutenerów, ktoś się wysypał i policja rozbiła szajkę. 46-letnia pani od matmy zapewne dostanie większą karę niż uwagę do dziennika i najprawdopodobniej już nigdy nie będzie mogła pracować z młodzieżą.

Gimnazjum nr 13 w Mińsku nie jest wbrew pozorom kłębiskiem nierządu i plugawą plamą na edukacyjnej mapie Białorusi. Uchodzi za jedną z lepszych szkół w stolicy. Być może jest to jedyna placówka, gdzie prymusom w nagrodę stawiają pały. Z tym że nie nauczycielki, a seksowne uczennice.

belka_zobacz-polecana-galer.jpg


Dodał(a): carlo Czwartek 17.10.2013