Nowy Playboy z Moniką Pietrasińską

Na okładce: Monika Pietrasińska w ostatniej rozbieranej sesji! Celebrytka zapowiada, że już więcej nie rozbierze się przed aparatem. Szkoda, bo ta sesja jest naprawdę zmysłowa!
Playboy luty 2015
W lutowym PLAYBOYU oprócz sesji z Moniką Pietrasińską znajdziecie także:

Do zwycięzcy pasuje nasz pictorial California Dreamin - autorstwa słynnego Terryego Richardsona, który sfotografował playmates PLAYBOYA w swoich ulubionych miejscach, oczywiście w Kalifornii.

Wywiad z Joaquin Phoenix - Niezapomniany cesarz z „Gladiatora” opowiada Playboyowi jak nabrał całe Hollywood na swoje szaleństwo.

20 pytań do Tymona Tymańskiego - Muzyk debiutuje jako reżyser i to od razu mocno, bo filmem „Polskie gówno”. Nam opowiada, dlaczego chciałby zostać „Chodakowską dla inteligentów”

Co powiecie na jagermeister z germknodel w Sudtyrolu? Przeczytajcie nasz słownik wyrazów obcych dla narciarzy, a najlepiej zabierzcie go na alpejski stok.

Do kin wchodzi ”Snajper”, a my prezentujemy sylwetkę reżysera tego filmu – Clinta Eastwooda, ostatniego twardziela Hollywood.

Plebiscyt na Samochód Roku PLAYBOYA 2015 – rozstrzygnięty! Nasze jury w składzie Włodzimierz Zientarski, Krzysztof Hołowczyc, Rafał Jemielita, Andrzej Borowczyk i Andrzej Koper uznało, że w tym roku zaszczytny tytuł otrzyma Ferrari California T.

Satelita z frytkami - Kosmiczni zapaleńcy, którzy dostali od NASA satelitę na orbicie wokółsłonecznej.
Co z nim zrobili? Przeczytajcie nasz reportaż z kosmicznej bazy mieszczącej się w opuszczonym McDonaldzie.
pl_fot.jpg
Noc Playboya - Jak spędzić noc na 4 różne sposoby, ale zawsze w playboyowym stylu – nasz Niezbędnik.

Ile kosztuje kałasznikow? Prezentujemy przedpremierowo fragment książki „Kałasznikow”.

Lutowe wydanie PLAYBOYA w sprzedaży od 27 stycznia 2015.


Dodał(a): CKM.PL Poniedziałek 26.01.2015