Pieski bit

Ten pies ma ukryty talent. Bo każdy czworonóg może przecież aportować, stać na tylnych łapach, przynosić kapcie czy otwierać kłem piwo swemu panu. Nie każdy jednak może posłużyć jako instrument muzyczny.
pieski-beat.jpg

Nic i Gareth znani również jako Derick Watts & The Sunday Blues to dwóch komików Republiki Południowej Afryki. Od 2011 roku wrzucają do sieci zabawne filmiki, parodie klipów muzycznych, animacje, a także prowadzą show satyryczne na żywo. Niewiele o sobie piszą, niewiele więcej mówią.

Tym razem zabrali się za bardzo delikatny temat. I wcale nie chodzi o kwestie polityczne, bo mash up wypowiedzi Donalda Trumpa zrobili jakiś czas temu. Chodzi o wykorzystanie psa do wideo. Oklepali buldoga z każdej możliwej strony, poszeleścili jego sierścią, pomachali obślinionymi policzkami, a psiak dołożył od siebie bit w postaci wypuszczenia gazów.

Chłopaki całość zaaranżowali w utwór i wypuścili do sieci. Pies, ze stoickim spokojem i kamienną miną służy swym panom jako instrument muzyczny i wydaje się być obojętny na te zaczepki. Jednak obstawiamy, że PETA już szuka adresów chłopaków, by odbić „torturowanego psa”.Panowie nie przejmują się krytyką i zapowiadają, że jeśli filmik rozejdzie się po sieci szeroko, zagrają na buldogu covery popularnych kawałków. Później sugerujemy jakiś talent show, bo pies ewidentnie kamery się nie lęka i czuje się na tyle swobodnie, że bez skrępowania wypuszcza na wizji gazy.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak Piątek 06.05.2016