Pijana wykorzystana

Kalifornijczycy są wygłodniali i wyposzczeni seksualnie. Nie zawahają się wykorzystać pijanej dziewczyny proszącej o pomoc – taki obraz widzimy w filmie stworzonym przez Stephena Zhanga i gorącą brunetkę
pijana-wykorzystana.jpg

Wysoka brunetka z długimi nogami, w seksownej zwiewnej kiecce przemierza ulice Hollywood z flaszką ukrytą w papierowej torebce. Dziewczyna ma śliczną buzię, zadbane włosy, wysokie szpilki, ale jest jeden problem – jest pijana, a właściwie udaje "zawianą". Ale jak się okazuje z filmu, dla Amerykanów to nie problem, a szansa...by zaliczyć.

4 z 5 facetów próbuje zaciągnąć ze sobą do domu laskę, która prosi ich o wskazanie przystanku, z którego może pojechać do domu. Mężczyźni nie oferują taksówki, nie wzywają służb porządkowych, by zajęły się zbłąkaną owieczką. Zamiast obejmują seksowną brunetkę i prowadzą do jaskini lwa. To efekt „eksperymentu socjologicznego” internetowego twórcy.

Jeden z serwisów internetowych podobno otrzymał od twórcy materiały, na których znaleźli się też "porządni" faceci, zatem:
1) to nie jest ustawka,
2) może nie każdy Kalifornijczyk to świnia.O tym, że jednak Amerykanie są mocno wygłodniali i wyposzczeni świadczy też inny eksperyment, podczas którego dziewczyna przez 10 godzin spacerowała po Wielkim Jabłku. Przez ten czas podrywało ją ponad 100 facetów. Mimo, że miała na sobie jeansy i t-shirt.W Auckland, w Nowej Zelandii, wyglądało to nieco inaczej. Dwie zaczepki przez 10 godzin. W tym jedna z pytaniem o drogę…Dodał(a): gianni Środa 12.11.2014