Prawdziwa Supermenka

Biorąc pod uwagę to wydarzenie, aż dziw, że najpopularniejsi superbohaterowie to faceci!

cosmic.jpg

Może i taki Superman potrafił wyciągnąć dziecko z płonącego budynku, może i nie najgorszy był w ratowaniu dam z opresji oraz  kotów, które nie potrafiły zejść z drzewa,  ale wszystko to i tak nie ma znaczenia, bo to przecież ściema i fikcja. W prawdziwym życiu, jeśli dzieje się coś złego, na ratunek wzywać trzeba kobietę! No dobra, może nie dałybyśmy sobie rady w każdym przypadku, ale jeśli ktoś chce popełnić samobójstwo, definitywnie nie ma lepszych od… atrakcyjnych lasek.

Skąd te wnioski? Ano, w chińskim mieście Shenzen pewien 19-latek postanowił w spektakularny sposób odebrać sobie życie. W tym celu udał się do centrum handlowego, przyłożył sobie nóż do bebecha i wyszedł za barierkę na wysokości, grożąc że skoczy w dół (dużo jak na jedną akcję, prawda?). Oczywiście obok desperata, zaraz zebrał się tłum ludzi próbujących wybić mu seppuku połączone z lotem w przestworza z głowy, niestety bezskutecznie. Chłopak nie zamierzał rozmawiać nawet z policją, a sytuacja robiła się coraz bardziej napięta.

No i w tym momencie, następuje całkowity zwrot akcji. Nagle podbiega piękna dziewczyna, kłamie, że jest narzeczoną narwanego typa, a kiedy dostaje się do niego i ma go na wyciągnięcie ręki, postanawia… wyciągnąć do niego język. Tak, dokładnie tak! Przypadkowa laska chwyciła 19-stolatka i obdarzyła go namiętnym pocałunkiem!

Nie wiadomo, czy chłopak zaniechał z samobójstwa z powodu szoku, czy może odnalazł wreszcie sens egzystencji, ale faktem jest, że zrezygnował z autodestrukcji i dosłownie zszedł na ziemię.


Dodał(a): Jagoda Czwartek 11.10.2012