Przekrój stylizacji gwiazd na technologicznym evencie

Na premierach można czasami spotkać gwiazdy, zaczerpnąć od nich inspiracji, dowiedzieć się co u nich słychać i jakie mają plany na najbliższą przyszłość. Na technologicznym evencie IQOS Iluma pojawiło się kilka gorących nazwisk show biznesu. Co więcej, wszystkie w oszałamiających stylizacjach.

wrzuc1.jpeg

Stylizacje gwiazd to nic innego jak sztuka i elegancja na wysokim poziomie. Królowała czerń, ale Jessica Mercedes nie dała zapomnieć o różu Barbiecore, a Hanna Lis udowodniła, że biel jest zawsze w modzie. Dla wielu gwiazd wybór stroju na takie wydarzenie jest bardzo ważny. Tak było w przypadku „żony Warszawy”. Mowa o modelce Monice Goździalskiej, gwieździe nowego polsatowskiego show "The Real Housewives. Żony Warszawy”. W połyskliwej kreacji od Roberta Czerwika wyglądała fantastycznie i jak sama podkreśliła: „Lubię stroje kobiece, eleganckie, choć na co dzień wybieram dresy. Na dzisiejszą uroczystość starałam się dobrać strój do rangi eventu. Premiera technologiczna wymagała, aby na mojej kreacji było trochę połysku” – dodała modelka.

W trakcie wyjątkowego wieczoru spotkaliśmy także wspomnianą wcześniej Hannę Lis. Dziennikarka wybrała jasny, luźny garnitur z Zary i wysokie szpilki. Niewielką torebka Salvatore Ferragamo, dodała jej niezwykłej klasy i elegancji.
wrzuc2.jpeg

Uwagę również zwróciła stylizacja Jessiki Mercedes, która wybrała total look w kolorze różu, modną torebkę i całość dopełniła czarnymi sneakersami. Do bardzo dziewczęcej i świeżej stylizacji dobrała duże, srebrne kolczyki i bardzo modny w tym sezonie french manicure!

Wracając do klasycznej czerni, oprócz Panów, można było spotkać aktorkę Katarzynę Zawadzką, która postawiła na czarny garnitur Macieja Zienia z dodatkiem koronki, a całość podkreśliła metaliczną kopertówką. Wyglądała bardzo elegancko, a koronkowa wstawka w garniturze dodała jej stylizacji nutkę ekstrawagancji.

wrzuc3.jpeg

Nowy sezon


Premiera była spotkaniem mody i innowacyjności. Z kuluarowych rozmów wynika, że ta jesień będzie bardzo pracowita. A efekty pracy znanych i lubianych będziemy mogli podziwiać niebawem.

wrzuc4.jpeg


Dodał(a): redakcja Poniedziałek 11.09.2023