Raper-naukowiec udowodnił, że ziemia jest płaska. Puścił balon w powietrze [WIDEO]

Po sprawdzeniu, czy woda w morzu rzeczywiście jest słona, raper Akash (przed duchowym oświeceniem legitymował się ksywą AK-47) postanowił pójść o krok dalej i przeznaczyć fundusze na eksperyment, który wstrząsnął ziemią. Płaską ziemią oczywiście! "Wypuszczamy sześć kamer w stratosferę, w kosmos" - pisał przed feralnym dniem Akash. Dodajmy tylko, że w niebo wysłał balon.
Zrzut ekranu 2023-10-02 o 00.54.10.jpg

Akash zapowiadał swój eksperyment dużo, dużo wcześniej. "Projekt wyjaśni wiele zagadnień w logiczny sposób. Wysłanie balonu stratosferycznego, obserwacje z bardzo dalekich odległości, obserwacje sklepienia nieba najlepszymi dostępnymi obiektywami" - mówił.

Połączenie człowieka i małpy - naukowcy pracują nad nowym eksperymentem


Jak skończyło się to badanie? Otóż raper niechętnie dzielił się wnioskami, choć twierdził, że mu się udało. Aktualnie, po okrężnych tłumaczeniach i lawinie hejtu, usunął swoje profile w mediach społecznościowych. No cóż, wielkie umysły same dyktują sobie prawa, a zaprogramowane społeczeństwo, które bezmyślnie powiela ogólnoprzyjęte schematy, nie ma prawa im wchodzić w drogę. 

Raper z Polski gorszy od NASA? A w życiu!

Lot miał miejsce już jakiś czas temu, lecz wstrzymaliśmy się z pisaniem o nim, gdyż z ekscytacją czekaliśmy na oficjalne wyniki. W końcu nie było to takie oczywiste, że raper z Poznania miałby wykonać lepsze badanie niż NASA, a szereg specjalnie wykwalifikowanych naukowców, dokładnie specjalizujących się w danym obszarze był nieomylny. Fakt faktem, Akash nie wstrzymał ziemi, bo dalej nie jest płaska, więc dalej słońce może się wokół niej kręcić. A nie, stop. Jeden Polak już chyba udowodnił, że jest inaczej.Wizjonerzy zawsze są osamotnieni w swoich pozornie szaleńczych teoriach, które później stają się dla nas oczywiste. Tzn. takich przypadków było mniej, niż więcej, ale kto by się przejmował jakimiś statystykami. Akash nie ogranicza swojego nieszablonowego myślenia wyłącznie do wątpliwości co do kształtu ziemi. Już w kawałku "Ewolucja" wyliczał wady kontrolowania mas poprzez codzienne systemy. "Globalny system finansowy, cyfrowy, bezgotówkowy, mam z tyłu głowy. To się dzieje, więc przygotuj się na nowy porządek stałej kontroli, bo to początek tego, co nadchodzi"


Początkiem tego, co nadchodzi, nie okazało się obalenie faktu, że ziemia nie jest płaska. Mimo wszystko nie nazwiemy Akasha "szaleńcem", nawet nie przeszło nam to przez myśl. Musimy sobie zostawić jakąś furtkę, gdy którakolwiek z jego teorii okaże się prawdą. Wtedy napiszemy, że my zawsze w niego wierzyliśmy!


Dodał(a): CKM.PL / fot.: embed Twitter Poniedziałek 02.10.2023