RoboCop - remake

Oficer Alex Murphy powraca na ulice Detroit jako RoboCop XXI wieku. Szykuje się wielka rozpierducha!
robocop 2014 cały film


Napisana na nowo historia Alexa Murphy`ego, policjanta z Detroit, który podczas pełnienia obowiązków służbowych zostaje zabity. Ale nie na śmierć. Nie dopuszcza do tego firma OmniCorp, która pracuje nad stworzeniem idealnego stróża prawa.

Kładą na stół Alexa i zaczynają go tuningować. Operacja udana, tym razem pacjent przeżył, ma się dobrze. I to jak! Ma nadludzką siłę, kuloodporny pancerz, komputer w głowie i tylko oddawanie moczu w tej ciasnej zbroi wydaje się być złośliwością ze strony OmniCorp.
robocop 2014 cały film
Nie ma jednak nic za darmo. Oficer Murphy żyje i ma się w miarę dobrze, ale w zamian za wskrzeszenie, RoboCop przez cały film musi pilnować porządku w Detroit – jednym z najmroczniejszych miast w wielkich Stanach Zjednoczonych. Walczyć też będzie z Raymondem Sellarsem, w którego postać miał się początkowo wcielić Hugh Laurie (Dr House), ale finalnie rolę złoczyńcy zagra Michael Keaton.

Tytułowego policjanta zagra Joel Kinnaman, znany np. ze świetnej kreacji w serii „Szybki Cash”. W remake`u RoboCopa wystąpią również m.in. Michael Keaton, Gary Oldman, Abbie Cornish, Samuel L. Jackson, Jay Baruchel i Jackie Earle Haley.
robocop 2014 cały film
Za scenariusz odpowiada Joshua Zetumer, którego skrypty tworzyły fabułę „Infiltracji”, nanosił również swoje poprawki  do „Quantum of Solace”. Reżyserią zajmie się José Padilha, kóry odpowiada za dwie świetne części filmu „Elitarni”.

Premiera światowa przewidziana jest na 7 lutego 2014 roku. A póki co zwiastun nowego RoboCopa:


robocop 2014 cały film

Dodał(a): gianni Piątek 06.09.2013